Nová Toyota C-HR

Nechajte všednosť ostatným

Vzoprite sa konvenciám

Vyniknite vo svete plnom všednosti, narušte konvencie a zažite niečo výnimočné. Z hranatého dizajnu Toyoty C-HR vyžaruje silná dynamika, pričom jej impozantný výkon a jazdné vlastnosti sú jednoznačnou oslavou SUV. Užívajte si nepoznané s novou Toyotou C-HR.

Cesta je len vaša

Výrazne tvarovaný, hranatý exteriér modelu Toyota C-HR vytvára nezameniteľnú siluetu. Široký postoj a progresívny štýl dodávajú vozidlu punc dynamiky, prepracované detaily zasa priťahujú zvedavé pohľady. To všetko posilňuje nekonvenčný charakter tohto vozidla.

Hlavné prvky

Nová Toyota C-HR

Postavte mesto na nohy

Model C-HR oplýva eleganciou a zároveň je individualistický a kultivovaný, od prepracovanej prednej časti až po nový dizajn zadných svetiel. Ide o moderné kupé, ktoré svojím dizajnom búra zaužívané konvencie. Objavte všetky kontúry a preskúmajte každučký detail jeho hranatého exteriéru. Nebudete sklamaní.

Nová Toyota C-HR

Vychutnajte si silu okamihu

Viete oceniť výnimočný dizajn či kvalitnú hudbu. Preto sme novú Toyotu C-HR navrhli tak, aby potešila vaše zmysly. Ponúka sedadlá, ktoré poskytujú maximálne pohodlie, výrazné diamantové vzory, ktoré zanechávajú nádych luxusu, a audiosystém JBL, s ktorým si koncertný zážitok môžete vychutnať kdekoľvek – je to vozidlo, ktoré chce prinášať potešenie.

Nová Toyota C-HR

Podmaňte si cestu

Prichádza nová úroveň hybridného zážitku. Tento hybrid s okamžitým nástupom výkonu, citlivou akceleráciou a mimoriadne hospodárnym chodom búra zaužívané presvedčenia. Toyota C-HR je SUV, ktoré doslova povzbudzuje k jazde a každú cestu zdoláva vo veľkom štýle.

Odlíšte sa

Toyota C-HR prináša štýl aj kvalitu. Vyzerá vynikajúco vďaka svojmu elegantnému, dynamickému zovňajšku a vy sa budete cítiť skvele v jej unikátnom, prémiovom interiéri. Navyše oslní novou pohonnou jednotkou Hybrid Dynamic Force s 2,0-litrovým motorom. Skrátka dokonalé mestské SUV, vnútri aj navonok.

Nová Toyota C-HR

Podmanivý výkon

Nová Toyota C-HR je stelesnením mestskej mobility. Nízky, široký postoj zaručuje stabilitu v zákrutách a s okamžitou akceleráciou hravo zvládnete každé predbiehanie. Nová úroveň hybridného pohonu je zasa zásadne dôležitá v nízkoemisných zónach.

Nová Toyota C-HR

Potešte svoje zmysly

Kabínu vypĺňajú povrchy mäkké na dotyk, s ktorými kontrastujú lesklé čierne detaily. A keď ubudne denného svetla, zaplaví vás jemná modrá žiara náladového osvetlenia. Pohodlie ešte nikdy nevyzeralo tak dobre.

Nová Toyota C-HR

Vy sa staráte o svoj život, my o vašu bezpečnosť

Je upokojujúce vedieť, že Toyota C-HR má vo výbave niektoré z najsofistikovanejších bezpečnostných technológií, aké existujú. Takže pokým sa vy budete sústrediť na svoje povinnosti, Toyota C-HR sa postará o vašu bezpečnosť.

Apple CarPlay™ a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay™ alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

Nová Toyota C-HR - Rozhranie Android Auto™

Rozhranie Android Auto™

Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky modelu Toyota C-HR.

Nová Toyota C-HR - Vždy na dosah

Vždy na dosah

Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.

Nová Toyota C-HR - Vaša obľúbená hudba

Vaša obľúbená hudba

Celá vaša hudobná kolekcia je veľmi ľahko dostupná. Vyberte si obľúbené skladby pomocou dotykovej obrazovky alebo s použitím funkcie hlasového ovládania Siri.

Nová Toyota C-HR - Vždy k cieľu

Vždy k cieľu

Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke modelu Toyota C-HR a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.

Úplný pokoj na duši

V zhone všedných dní vás môže hriať vedomie, že sa staráme o vašu bezpečnosť.

Predkolízny bezpečnostný systém (PCS) s rozpoznávaním chodcov po zotmení (PD) - Ikona

Predkolízny bezpečnostný systém (PCS) s rozpoznávaním chodcov po zotmení (PD)

Upozornenie na dopravu za vozidlom s brzdovým asistentom (RCTAB) - Ikona

Upozornenie na dopravu za vozidlom s brzdovým asistentom (RCTAB)

Systém upozornenia na opustenie jazdného pruhu s aktívnymi zásahmi do riadenia (LDA+SC) - Ikona

Systém upozornenia na opustenie jazdného pruhu s aktívnymi zásahmi do riadenia (LDA+SC)

Automatické diaľkové svetlá (AHB) - Ikona

Automatické diaľkové svetlá (AHB)

Systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA) - Ikona

Systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA)

Bližší pohľad

Preskúmajte niektoré štýlové detaily, vďaka ktorým je Toyota C-HR taká pôsobivá.

Zaujímavosti

Premiéry Toyoty Premiéry Toyoty Toyota na autosalóne vo Frankfurte 2017 Toyota C-HR Toyota C-HR Zoznámte sa s modelom navrhnutým s vášňou Toyota C-HR – The Night That Flows Toyota C-HR – The Night That Flows Svetová premiéra „tranzitného“ divadelného zážitku. Toyota #UrbanReflectionsMadrid #UrbanReflectionsMadrid Európski fotografi zachytávajú príbeh Toyoty C-HR v odraze mesta. Nová Toyota C-HR Nová Toyota C-HR Finalistom súťaže Auto roka 2017. Toyota na autosalóne v Paríži Toyota na autosalóne v Paríži Posúvame hranice k lepšiemu. Hybridná technológia od Toyoty Hybridná technológia od Toyoty očami Auto magazínu. Toyota C-HR získala päť hviezdičiek EuroNCAP Toyota C-HR získala päť hviezdičiek EuroNCAP Zistite viac o spoľahlivosti Toyoty. Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Svetová premiéra vozidla, ktoré zmení zavedený poriadok a zbúra stereotypy. Nová Toyota C-HR! Koncepčné vozidlo Toyota C-HR Koncepčné vozidlo Toyota C-HR Ohromujúci vzhľad, pozoruhodný pohon