Corolla Sedan

Dokonalé spojenie elegancie a hybridu

Corolla

Jedinečná, inovatívna, elegantná

Toyota Corolla Sedan sa vracia vo veľkom štýle. Atraktivita najpredávanejšieho vozidla sveta sa zvýšila nielen vďaka inovatívnemu hybridnému pohonu, ale aj vynovenému dizajnu. Elegantná línia karosérie a luxusný dizajn interiéru s bohatou výbavou, ktorý v tejto triede vozidiel nemá konkurenciu, ešte posilňujú prestíž tohto priestranného vozidla.

Corolla

Generácia hybridného pohonu

Corolla Sedan debutuje vo verzii s vylepšeným hybridným pohonom, čo zaručuje vzrušujúcu jazdu a jedinečný výkon. Jednotka 1.8 Hybrid s výkonom 122 k a prevodovkou e-CVT je založená na ideálnej kombinácii elektrického a spaľovacieho motora, čo umožňuje jej plynulý, tichý a mimoriadne efektívny chod.

stripes

Ideálna do každých podmienok

Štýlová a pohodlná Corolla Sedan prináša skutočné potešenie z jazdy bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Či už sa snažíte prekĺznuť mestskou džungľou alebo sa rútite po diaľnici, určite pocítite výhody hybridného pohonu a oceníte povestnú spoľahlivosť Toyoty.

Toyota Corolla Sedan - Navrhnutá, aby pútala pozornosť

01. Navrhnutá, aby pútala pozornosť

Corolla Sedan sa vyznačuje dôstojnou, zaujímavou siluetou a aerodynamickou a širokou karosériou, ktorá skrýva pod kapotou mimoriadny výkon. Moderný dizajn zvýrazňujú ďalšie štýlové prvky, ako sú svetlá s technológiou LED, chrómované obloženie či 18-palcové zliatinové disky.

Toyota Corolla Sedan - Priestranná a pohodlná

02. Priestranná a pohodlná

Interiér Corolly Sedan je vybavený radom premyslených technologických riešení a zaručuje pohodlie všetkým cestujúcim, vďaka čomu je každá jazda mimoriadne uvoľňujúca a príjemná. Množstvo úložných priestorov, veľa miesta na nohy pre cestujúcich v zadnom rade a mäkké materiály povrchovej úpravy interiéru prispievajú k tomu, že samotná cesta je rovnakým potešením ako cieľ, do ktorého smerujete.

Toyota Corolla Sedan - Ešte funkčnejšia

03. Ešte funkčnejšia

V kokpite Corolly Sedan nájdete ľahko ovládateľné a intuitívne rozmiestnené technológie, ktoré uľahčujú jazdu. Multifunkčný volant, multimediálny systém Toyota Touch® 2 s 8-palcovou farebnou dotykovou obrazovkou alebo voliteľný projekčný displej na prednom skle (HUD) zaručia, že budete mať všetko pod kontrolou.

[%stripes-alt%]

Zanecháva silný dojem zvonku aj zvnútra

Corolla Sedan je viac ako len atraktívna línia karosérie. Vylepšený systém hybridného pohonu poskytuje skutočný pôžitok pri každej ceste, inovatívna podvozková platforma TNGA zaručuje lepšie jazdné vlastnosti a jazdný komfort a najnovšie technológie, ktoré sú rozmiestnené okolo vodiča, vyhovejú všetkým jeho potrebám.

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/sksk/stripes-357x134-blue_tcm-3047-1591550.png
Toyota Corolla Sedan - Nízka spotreba
//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/sksk/stripe-blue-33x31_tcm-3047-1589470.png

Nízka spotreba, nízke emisie a spokojnosť s jazdou

Hybridný pohon 1.8 Hybrid s výkonom 122 k a prevodovkou e-CVT púta pozornosť svojím charakterom a pružnosťou počas jazdy v meste. Priemerná spotreba na úrovni 3,4 l/100 km je absolútnou senzáciou. A čo viac – nikdy nemusíte myslieť na nabíjanie akumulátora, lebo hybridný systém pohonu sa nabíja sám počas jazdy. Takto by malo vyzerať hybridné vozidlo.

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/sksk/stripe-blue-33x31_tcm-3047-1589470.png

Platforma TNGA

Konštrukcia Corolly Sedan je založená na jedinečnej podvozkovej platforme TNGA. Vďaka nej sa podarilo znížiť ťažisko, čo spolu s viacprvkovým zavesením zadných kolies rozhodne zlepšuje dynamiku jazdy a zmenšuje bočné náklony. Karoséria je navyše tuhšia a širšia, vodič sedí trochu nižšie a má širší zorný uhol.

Toyota Corolla Sedan - Platforma TNGA
Toyota Corolla Sedan - Dômyselné technológie
//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/sksk/stripe-blue-33x31_tcm-3047-1589470.png

Dômyselné technológie

Vďaka funkciám, ako je bezdrôtová nabíjačka v stredovej konzole či tlačidlá na volante na príjem telefonických hovorov a ovládanie audiosystému, je jazda oveľa pohodlnejšia. Voliteľný projekčný displej na prednom skle (HUD) pomáha sústrediť sa na cestu tým, že zobrazí najdôležitejšie informácie priamo pred očami vodiča.

Paski - Corolla

Pokoj mysle po celý čas

Balík systémov aktívnej bezpečnosti Toyota Safety Sense dvíha podporu pre vodiča na oveľa vyššiu úroveň. Vylepšenie niektorých funkcií pomáha vodičovi vyhnúť sa zrážke ešte efektívnejšie. Jazdite pokojne – situáciu máte stále pod kontrolou.

Corolla

Galéria

[%stripes-alt%]

Objavte ďalšie varianty modelu Corolla

//t1-cms.images.toyota-europe.com/toyotaone/sksk/stripes-800x53-blue_tcm-3047-1591552.png

Zaujímavosti

Autosalón Paríž 2018 Autosalón Paríž 2018 Spoznajte nové modely Toyota! Nová Toyota Corolla Touring Sports Nová Toyota Corolla Touring Sports Štýlové a praktické kombi Nová Toyota Corolla Nová Toyota Corolla prichádza nová generácia segmentu C Toyota Toyota Toyota Najhodnotnejšia motoristická značka Rodinné vozidlá Rodinné vozidlá Splnia všetky vaše potreby Celkové prevádzkové náklady Toyoty Celkové prevádzkové náklady Toyoty najnižšie medzi značkami automobilov! História športových vozidiel Toyota História športových vozidiel Toyota Tradícia dlhšia ako 50 rokov. História športových vozidiel História športových vozidiel Corolla odhaľuje svoju menej známu tvár. Toyota Corolla oslavuje päťdesiatku Toyota Corolla oslavuje päťdesiatku Životná púť najobľúbenejšieho vozidla sveta. Najpredávanejšie vozidlo na svete v 1 polroku 2016 Najpredávanejšie vozidlo na svete v 1 polroku 2016 Opäť Toyota Corolla. Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare na 12 mesiacov ZADARMO Predĺžená záruka Predĺžená záruka 3+2/160.000 km pre nové aj ojazdené vozidlá.