Predajné a servisné miesta
ONLINE SHOWROOM
Zostavte si Toyotu
Nové (skladové) vozidlá
Jazdené a predvádzacie vozidlá

Hybridné vozidlá

Pohodlné a hospodárne

Plne hybridný pohon prináša výhody na každom kilometri

Popularita hybridných modelov Toyota celosvetovo rastie. Dôvodom je ich neprekonateľná spoľahlivosť, mimoriadne nízka spotreba paliva, skvelé jazdné vlastnosti a bohatá výbava.

1.

Skvelá spotreba paliva,sprevádzaná vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami 

Hybridné vozidlá - Toyota Auris Hybrid Touring Sports

2.

Bezkonkurenčná spoľahlivosť  

Hybridné vozidlá - Toyota RAV4 Hybrid

3.

Najmodernejšie technológie a bohatázákladná výbava 

Hybridné vozidlá - Toyota C-HR Hybrid

4.

Až desaťročná zárukana hybridnú batériu 

Hybridné vozidlá - Toyota

Modelový rad Toyota

  Toyota Yaris

Yaris

Yaris Hybrid je prvé vozidlo s plne hybridným pohonom vo svojej automobilovej triede. Spája potešenie z jazdy, mimoriadne nízke prevádzkové náklady, obratnosť, schopnosti pohybu v meste, netradičný dizajn a pokrokové technologické riešenia.
Výhody Spotreba v meste iba 3,1 l/100 km Najkompaktnejší a najlacnejší hybridný automobil na trhu Malý polomer otáčania len 4,8 m,
batožinový priestor s objemom 286 litrov
  Toyota Corolla Hatchback

Corolla
Hatchback

Kompaktná, dynamická línia karosérie v štýle hot-hatch a k tomu dva hybridné pohony na výber – úsporný 1.8 Hybrid 122 k e-CVT alebo nový, dynamický 2.0 Hybrid Dynamic Force 180 k e-CVT. Jedinečný výkon, plynulá jazda a neporovnateľne nízka spotreba paliva. Čo viac môžeme chcieť?
Výhody Dva hybridné pohony na výber:‎
s výkonom 122‎ k alebo 180‎ k
Dynamická línia karosérie v štýle hot-hatch Premyslené riešenia a bohatá výbava
  Toyota Corolla Sedan

Corolla Sedan

Nová Corolla Sedan Hybrid upúta vašu pozornosť vynovenou siluetou a premyslenými technologickými riešeniami. Vybavená inovatívnym a spoľahlivým hybridným pohonom štvrtej generácie vám poskytne ešte väčšie potešenie z jazdy.
Výhody Spoľahlivý hybridný pohon 1.8‎ Hybrid 122 k e-CVT Priemerná spotreba paliva iba 3,4‎–3,8‎ litrov/100‎ km Pokročilé bezpečnostné systémy
Toyota Safety Sense
  Toyota Corolla Touring Sports

Corolla
Touring Sports

Potrebujete priestranný batožinový priestor, do ktorého sa zmestí všetka vaša batožina a zároveň si chcete užívať úspornosť, ktorú zabezpečuje hybridný pohon? Objavte novú Corollu TS Kombi Hybrid. Na výber máte dokonca dva hybridné pohony – 1.8 Hybrid 122 k e-CVT alebo nový 2.0 Hybrid Dynamic Force 180 k e-CVT.
Výhody Dva hybridné pohony na výber:‎
s výkonom 122‎ k alebo 180‎ k
Batožinový priestor s objemom 596‎ litrov
‎(‎581‎ litrov s pohonom 2.0‎ Hybrid Dynamic Force 180‎ k)‎
Inovatívny balík bezpečnostných systémov
Toyota Safety Sense
  Toyota Camry

Camry

Elegantná línia karosérie s výrazným dizajnom. Nádherne vybavený priestranný interiér. Hybridný pohon štvrtej generácie s výkonom 218 k. Po 14 rokoch neprítomnosti na európskom trhu sa Toyota Camry vracia vo veľkom štýle a ponúka vám nezabudnuteľné zážitky z jazdy.
Výhody Hybridný pohon štvrtej generácie s výkonom 218 k Priemerná spotreba paliva iba 4,2–4,3 litrov/100 km Pokročilé bezpečnostné systémy
Toyota Safety Sense
  Toyota C-HR

Toyota
C-HR

C-HR Hybrid je dizajnový crossover pýšiaci sa najmodernejšími hybridnými technológiami a jedinečným štýlom, ktorý spája to najlepšie z karosárskych verzií kupé a SUV a vďaka platforme TNGA poskytuje dokonalý komfort jazdy.
Výhody Spotreba v meste iba 3‎,4 l/100 km‎ Bezpečnostný balíček Toyota Safety Sense Malý polomer otáčania – iba 5,2 m
  Toyota Prius+

Prius+

Toyota Prius+ je prvým sériovo vyrábaným sedemmiestnym MPV s hybridným pohonom, ktoré sa objavilo na európskom trhu. Vďaka montáži batérie do stredového tunelu sa batožinový priestor zväčšil o 200 litrov a to aj pri nesklopených sedadlách druhého a tretieho radu.
Výhody Spotreba paliva v meste iba 3,8 l/100 km 7 nezávisle sklopných sedadiel, objem batožinového priestoru po hranu okien až 1 085  litrov po sklopení obidvoch radov zadných sedadiel Bezpečnostný balík Toyota Safety Sense
  Toyota Prius Plug-in

Prius
Plug-in

Toyota Prius Plug-in Hybrid s možnosťou dobíjania z externého zdroja energie ponúka priemernú spotrebu paliva len 1,0 l/100 km a emisie CO2 na úrovni 23 g/km. Dojazd čisto na elektrinu sa zvýšil na 50 km.
Výhody Priemerná spotreba paliva 1,0 l/100 km‎ Doba dobíjania len 2-3 hodiny
najvyššia rýchlosť s čisto elektrickým pohonom 135 km/h‎
Solárny panel na streche vozidla slúži
pre dobíjanie batérie vozidla
a predlžuje dojazdovú vzdialenosť o ďalších 5 km
  Toyota RAV4

RAV4

Legenda v segmente SUV ohromí svojím priestranným interiérom, nabitým prepracovanými technológiami. Hybridná technológia v kombinácii so spoľahlivosťou a robustnosťou Toyoty RAV4 prináša ohromujúci výkon, skvelú dynamiku a nízku spotrebu paliva.
Výhody Celkový výkon hybridnej sústavy 197 koní‎ Dva varianty pohonu – 4x2 a 4x4
s integrovaným systémom jazdnej dynamiky (IDDS)‎
Objem batožinového priestoru po kryt
batožinového priestoru až 580 litrov