Predajné a servisné miesta
Otestujte si Toyotu
Zostavte si Toyotu

Prius Plug-in Hybrid Executive

Cenník
Motor a prevodovka Typ karosérie Pohon Cena vrátane DPH
1.8L (HV special) 18PH (130 HP) e-CVT Hatchback, 5dv. 4X2
35 390 €
Zostaviť
Výbavy
15" zliatinové kolesá, dvojfarebné prevedenie, sivá a strieborná (10 lúčov)
Bezkľúčové nastupovanie a štartovanie Smart Entry & Start

Bezkľúčové nastupovanie a štartovanie Smart Entry & Start

Systém Smart Entry & Start nahrádza tradičný kľúčik od vozidla; vďaka malému vysielaču odomknete dvere iba zatiahnutím za kľučku a opäť ich zamknete stlačením tlačidla. Pre spustenie alebo vypnutie motora stačí stlačiť tlačidlo Start/Stop. Kľúčik systému Smart Entry môžete po celú dobu nechať vo svojom vrecku alebo kabelke.

Zavrieť
Dynamické zobrazovanie vodiacich čiar na displeji zadnej kamery

Dynamické zobrazovanie vodiacich čiar na displeji zadnej kamery

Bezpečnosť pri cúvaní zvyšuje dynamické zobrazovanie vodiacich čiar na displeji zadnej kamery. Na displeji sa zobrazuje priestor za vozidlom spoločne s predpokladanou trajektóriou jazdy pri cúvaní. Zreteľný farebný obraz pomáha odhaliť skryté prekážky, zatiaľ čo dynamické zobrazovanie vodiacich čiar umožňuje správne nasmerovať vozidlo, čím sa výrazne uľahčuje cúvanie a parkovanie.

Zavrieť
Vyhrievanie predných sedadiel
Multimediálna jednotka Toyota Touch® 2

Multimediálna jednotka Toyota Touch® 2

Toyota Touch® 2 je plno integrovaná multimediálna sústava s farebným dotykovým displejom (podporuje intuitívne ovládanie švihnutím prsta) a prepracovaným audio systémom s podporou USB zariadenia, prehrávačov iPod a chytrých telefónov. Pripojenie prostredníctvom Bluetooth® 3.0 umožňuje hands-free volanie, čítanie SMS správ a streamovanie hudby. Displej s rozlíšením WVGA slúži aj pre zobrazovanie zadnej kamery pre bezpečnejšie cúvanie s vozidlom.

Zavrieť
Adaptívne LED svetlomety
Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.