Prius+

Vaše rodinné hybridné vozidlo so 7 sedadlami

Inteligentná evolúcia nového modelu Toyota Prius+

Predstavte si, že nový deň začínate s vozidlom Prius+. Už prvý pohľad na jeho trojuholníkovú siluetu vám vykúzli úsmev na tvári svojím osobitým a vyspelým vzhľadom. S novým dizajnom prednej časti môžete sebavedome čeliť výzvam každého rána: napríklad vďaka novým LED svetlometom, ktoré vám budú svietiť na cestu.

Hlavné prvky

Hybridný pohon

Hybridný pohon

Vlastníctvo vozidla s hybridným pohonom znamená komfort pri každodennej prevádzke. Elektromotor, ktorý umožňuje užívať si tichú jazdu (aj pri vyšších rýchlostiach), a dokonale zvukovo izolovaná kabína, to sú bezkonkurenčné prednosti hybridných vozidiel.

Technika

Technika

Vyspelé prvky výbavy modelu Prius+ uľahčia vaše cestovanie. Používanie našich inteligentných systémov, ako je head-up displej, ktorý premieta kľúčové informácie do vášho zorného poľa, a inteligentný parkovací asistent IPA (Intelligent Parking Assist), je vždy intuitívne. S touto technikou si budete vy i celá vaša rodina jazdu automobilom ešte viac užívať.

Dizajn

Dizajn

Aerodynamický dizajn priťahuje množstvo pohľadov. Toyota Prius+ ponúka veľké množstvo priestoru a umožňuje rozmanité kombinácie usporiadania sedadiel a batožinového priestoru. Od siedmich cestujúcich a typických vecí pri ceste do školy, až po päť sedadiel a batožinu na celé prázdniny.

Inteligentné riešenia

Inteligentné riešenia

Toyota Prius + ponúka mnoho inovatívnych riešení, ktoré boli vyvinuté pre vás a vašu rodinu. Multimediálny systém Toyota Touch 2, asistent rozjazdu do kopca (HAC), predkolízny bezpečnostný systém (PSC), adaptívny tempomat (ACC), projekčný displej HUD (zobrazenie údajov na prednom skle) - to sú len niektoré z nich.