Nová Toyota PROACE CITY Verso

Pre váš aktívny život

Všestranný minivan pripravený na dobrodružstvo

Nová Toyota PROACE CITY Verso je minivan zameraný na funkčnosť, ktorý sa dokonale prispôsobí aktívnemu životnému štýlu každej rodiny. Vďaka obrovským možnostiam usporiadania interiéru, prekvapujúcej priestrannosti a jedinečnému komfortu každého cestujúceho pri cestovaní bude jazda týmto vozidlom mimoriadne príjemná. Okrem toho spoločnosť Toyota poskytuje záruku PRO, ktorá sa vzťahuje na vzdialenosť až štvrť milióna kilometrov.

Vlastnosti

Toyota PROACE CITY Verso - Exteriér

Najlepšia Záruka PRO vo svojej triede

Na novú Toyotu PROACE CITY Verso sa vzťahuje jedinečná záruka v danom segmente, ktorá predstavuje až štvrť milióna najazdených kilometrov, alebo 5 rokov. Je to výsledok najvyššej spoľahlivosti všetkých vozidiel od spoločnosti Toyota poskytujúcej istotu ich dlhého a bezproblémového používania.

Toyota PROACE CITY Verso : Exteriér

Pohodlie na mieru

Nová Toyota PROACE CITY Verso je dostupná v dvoch verziách karosérie. V štandartnej verzii Short s dĺžkou 4,4 m a Long s dĺžkou 4,7 m. Obe verzie s 5 alebo 7 miestami. Všetky sedadlá sú veľmi pohodlné a medzery medzi nimi sú dostatočné na ľahké nastupovanie a vystupovanie. Priestor vo vnútri vozidla si môžete nakonfigurovať sami. Dodatočnou výhodou je možnosť ťahať príves s hmotnosťou až 1,5 t.

Toyota PROACE CITY Verso : Exteriér

Vynikajúci motor

Nová Toyota PROACE CITY Verso ponúka na výber niekoľko pohonných jednotiek. Prvou je benzínový motor 1,2 Turbo v dvoch variantoch s výkonom 110 koní a manuálnou prevodovkou a 130 koní s automatickou prevodovkou. Dieselový motor 1.5 D-4D je k dispozícii v troch variantoch: s výkonom 100 koní a 130 koní s manuálnou prevodovkou a s výkonom 130 koní a automatickou prevodovkou.

Toyota PROACE CITY Verso : Výbava

Bohatá výbava

Nová Toyota PROACE CITY Verso má štandardne mnoho prvkov výbavy, ktoré ovplyvňujú jazdný komfort a bezpečnosť cestujúcich. Patria k nim okrem iného systémy aktívnej bezpečnosti Toyota Safety Sense, systém kontroly tlaku v pneumatikách, senzor šera, manuálna klimatizácia, farebný displej medzi prístrojmi alebo USB rádio s Bluetooth.

Pokročilé bezpečnostné systémy

Vďaka paketu revolučných systémov aktívnej bezpečnosti Toyota Safety Sense, ktorý je dostupný v novej Toyote PROACE CITY, je jazda s dodatočnou podporou ešte väčším potešením. Vozidlo informuje vodiča o hroziacom nebezpečenstve alebo samo prijme opatrenia, ktorá zminimalizujú následky kolízie.

Predkolízny bezpečnostný systém (PCS) - Ikonka

Predkolízny bezpečnostný systém (PCS)

Systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA)- Ikonka

Systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA)

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu (LTA)- Ikonka

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu
(LTA)

Detekcia únavy vodiča (SWS)- Ikonka

Detekcia únavy vodiča (SWS)

Adaptívny tempomat (ACC)- Ikonka

Adaptívny tempomat (ACC)

Automatické prepínanie diaľkových svetiel  (AHB)- Ikonka

Automatické prepínanie diaľkových svetiel (AHB)