PROACE

Partner vhodný pre každú úlohu

Toyota PROACE. Inteligentné riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť pri akejkoľvek práci.

PROACE ponúka spoľahlivé riešenia, ktorým môžete zveriť každú úlohu. 11 rôznych kombinácií karosérií a dĺžok, možnosť voliť rôzne usporiadanie dverí. To všetko znamená, že PROACE sa môže stať presne takým úžitkovým vozidlom, ktoré práve potrebujete.

Hlavné prvky

Bez ohľadu na to, čo robíte, iné úžitkové vozidlo ako PROACE potrebovať nebudete

Bez ohľadu na to, čo robíte, iné úžitkové vozidlo ako PROACE potrebovať nebudete

Čaká vás deň plný náročnej práce? Toyota vám s ňou pomôže! PROACE bol navrhnutý tak, aby bol presne takým úžitkovým vozidlom, aké potrebujete. Je dostupný v 3 dĺžkach a v 5 druhoch karosérie, pričom disponuje imponujúcim úložným priestorom zaručeným napr. riešeniami ako Smart Cargo. PROACE je jednoducho partnerom pre každú situáciu.

Toyota je vám k dispozícii

Toyota je vám k dispozícii

Ako dôveryhodný partner, servis Toyoty ponúka všetkým užívateľom Toyoty PROACE kvalitu a odborné znalosti, ktoré sa od neho očakávajú. Naši technici sú preškolení na najvyššej úrovni a používajú výhradne originálne diely. Pohodlie komplexných servisných služieb, ktoré ponúka Toyota, vo vašom nabitom programe určite oceníte.

Spoľahlivosť a bezpečnosť

Spoľahlivosť a bezpečnosť

Spoľahlivá a bezpečná. Taká je Toyota PROACE. Legendárna spoľahlivosť vozidiel Toyota doplnená o 5* v hodnotení Euro NCAP a systém Toyota Safety Sense. To všetko je zárukou, že vždy dorazíte do cieľa vašej cesty, nech už ste kdekoľvek.

Toyota PRO-Touch

Toyota PRO-Touch

Multimediálna sústava Toyota PRO-Touch je vybavená 7\" dotykovým displejom s celým radom funkcií: Bluetooth® hands free, podpora ovládania iPod a MP3 prehrávača, ako aj konektivita USB/ Bluetooth®.

Konfigurácia dverí


PROACE môže mať 4 alebo 5 dverí, z toho 3 konfigurácie zadných dverí a posuvné pravé a ľavé dvere. PROACE L2 je v ponuke vo verzii s dvojkrídlovými zadnými dverami, ktoré sa otvárajú pod uhlom 235° a uľahčujú nakladanie a vykladanie aj v najťažších podmienkach.

Toyota PROACE - Konfigurácia dverí
Toyota PROACE - Konfigurácia dverí
Toyota PROACE - Konfigurácia dverí

PROACE v troch variantoch


Každá z troch dĺžok PROACE ponúka presne toľko miesta pre náklad, koľko potrebujete. Zvoľte si verziu karosérie, ktorá splní vaše očakávania.

Toyota Proace - Stredná dĺžka
Toyota Proace - Predĺžená dĺžka

Priestor na mieru


Impozantný objem, ľahký prístup a výber z troch veľkostí, to sú výhody, všestranného PROACE, vďaka ktorým predstavuje ideálne vozidlo na prepravu akéhokoľvek nákladu.

Toyota Proace - Skriňové vozidlo
Toyota Proace - Kombi