Nová Toyota PROACE CITY

Spoľahlivý partner v podnikaní

Vlastné podnikanie nie je nikdy len obyčajnou prácou. Vaše ponikanie je životný štýl. Je to aj vaša vášeň a spôsob, akým komunikujete so svetom. Viete, že vyžaduje plnú angažovanosť a prijímanie správnych rozhodnutí. Preto potrebujete oveľa viac, ako len dodávku. Musí to byť váš dôveryhodný zamestnanec, ktorý vám umožní držať podnikanie v neustálom pohybe. A práve taká je nová Toyota PROACE CITY.

Účinný pomocník vždy ochotný pracovať

Toyota PROACE CITY je novinkou na trhu s vozidlami zo segmentu kompaktných úžitkových vozidiel. Toto všestranné úžitkové vozidlo sa výborne osvedčí v každodennej práci a podujme sa na všetky úlohy, ktoré prináša moderné podnikanie. Výber typov karosérie a užitočného zaťaženia je najlepší v segmente. Keď k tomu pridáme predĺženú záruku na 250 tisíc kilometrov, je to pre profesionálov to najlepšie odporúčanie.

Vlastnosti

Toyota PROACE CITY - Exteriér

Najlepšia vo svojej triede Záruka PRO

Na novú Toyotu PROACE CITY sa vzťahuje vo svojom segmente jedinečná záruka na štvrť milióna najazdených kilometrov, alebo na 5 rokov. Je to výsledok najvyššej spoľahlivosti všetkých vozidiel od spoločnosti Toyota, ktorá poskytuje istotu ich dlhého a bezproblémového používania.

Toyota PROACE CITY :Exteriér

Najpriestrannejšia vo svojej triede

Nová Toyota PROACE CITY je dostupná v dvoch dĺžkach karosérie s 2 alebo 3 miestami na sedenie. Štandardná verzia Short meria 4,4 m, zatiaľ čo dlhá verzia Long meria 4,7 m. V obidvoch prípadoch môže užitočné zaťaženie predstavovať až 1000 kg, a kapacita nákladového priestoru od 3,3 do 4,4 m3. Dôležité je, že hmotnosť ťahaného prívesu môže predstavovať až 1,5 t.

Toyota PROACE CITY : Exteriér

Veľký výber motorov

Nová Toyota PROACE CITY ponúka na výber niekoľko pohonných jednotiek. Patria medzi ne dva benzínové motory 1.2 Turbo s výkonom 110 koní s manuálnou prevodovkou a 130 koní s automatickou prevodovkou, a tiež dieselové motory 1.5 D-4D v troch variantoch: s výkonom 100 koní a 130 koní s manuálnou prevodovkou a s výkonom 130 koní s automatickou prevodovkou s 8 prevodovými stupňami.

Toyota PROACE CITY : Výbava

Vysoký štandard výbavy

Nová Toyota PROACE CITY sa vyznačuje bohatou základnou výbavou, ktorá zahŕňa okrem iného elektricky ovládané okná v prvom rade, systém kontroly tlaku v pneumatikách, senzor šera alebo vyhrievané elektricky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá. O pohodlie v priebehu intenzívnej práce sa postará výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča s bedrovou a lakťovou opierkou.

Pokročilé bezpečnostné systémy

Vďaka paketu revolučných systémov aktívnej bezpečnosti Toyota Safety Sense, ktoré sú dostupné v novej Toyote PROACE CITY je jazda s dodatočnou podporou ešte väčším potešením. Vozidlo informuje vodiča o hroziacom nebezpečenstve alebo samo prijme opatrenia, ktorá minimalizujú následky kolízie.

Predkolízny bezpečnostný systém (PCS) - Ikonka

Predkolízny bezpečnostný systém (PCS)

Systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA)- Ikonka

Systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA)

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu  (LTA)- Ikona

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu
(LTA)

Detekcia únavy vodiča (SWS)- Ikonka

Detekcia únavy vodiča (SWS)

Adaptívny tempomat (ACC)- Ikonka

Adaptívny tempomat (ACC)

Automatické prepínanie diaľkových svetiel (AHB)- Ikonka

Automatické prepínanie diaľkových svetiel (AHB)