Toyota RAV4


Úspora bez kompromisov
Nová Toyota RAV4 - moderné SUV, ktoré nepozná kompromisy. Odvážny dizajn karosérie založený na výrazných prelisoch a charakteristických detailoch spolu s novým hybridným pohonom 2,5 Hybrid prináša nové štandardy vo svojej triede.

RAV4

Hybrid, aký tu ešte nebol

Najnovší hybridný pohon s celkovým výkonom až 222 koní zabezpečuje vysokú efektivitu. Priemerná spotreba na úrovni 4,5 l/100 km a veľmi nízke emisie predstavujú pri tak veľkom výkone naozajstný poklad. A to všetko ideálne spolupracuje s novou platformou TNGA, na ktorej bolo postavené toto impozantné SUV.

RAV4

Hybridné SUV - bez kompromisov

Nová Toyota RAV4 je plne hybridné SUV, ktoré spája dva rozdielne svety: hospodárnosť a vynikajúce jazdné vlastnosti. Vylepšený pohonný systém Hybrid Dynamic Force využíva štvorvalcový 2,5-litrový benzínový motor, ktorého hlavnou úlohou je dopriať čistú radosť z jazdy. V závislosti od podmienok na ceste systém optimálne rozdeľuje výkon medzi prednou a zadnou nápravou, čo zaisťuje výnimočný výkon bez kompromisov a dáva dôveru v akúkoľvek situáciu na ceste.

RAV4

Hlavné prvky

Toyota RAV4 - Dynamická silueta

Dynamická silueta

Nový tvar vozidla okamžite evokuje dynamiku a rozhodnosť. Výrazné prelisované línie na maske, zásadne inovované proporcie karosérie, nový obrys svetlometov s LED technológiou alebo čierna strecha spoločne s akcentmi na dolnom okraji auta robia naozaj silný dojem.

Toyota RAV4 - Široká škála technológií

Široká škála technológií

Nová Toyota RAV4 technológiami priamo prekypuje. Digitálne spätné zrkadlo zobrazuje situáciu za vozidlom, panoramatický 360˚ monitor s náhľadom okolia vozidla, nový systém ozvučenia JBL alebo 8” dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením, to všetko robí jazdu ešte príjemnejšou.

Toyota RAV4 - Pohodlie nadovšetko

Pohodlie nadovšetko

Kvalitné materiály a priestorný interiér vytvárajú príjemné prostredie pre všetkých cestujúcich. Možnosť sklopiť druhý rad sedadiel a vytvoriť plochú podlahu výrazne rozširuje úložný priestor. Kožené športové sedadlá mäkké na dotyk zaistia pohodlie aj na dlhších cestách.

RAV4

Nekompromisná rovnováha štýlu, bezpečnosti a schopností.

RAV4 s robustným dizajnom a dostatočným vnútorným priestorom ponúka širokú škálu prvkov aktívnej bezpečnosti, ktoré vám umožňujú jazdiť s väčšou istotou.

Toyota RAV4 - Navrhnutá pre každé dobrodružstvo

Navrhnutá pre každé dobrodružstvo

Nekompromisne odolná, prepracovaná do detailu a očarujúca zároveň, to je nová RAV4 Adventure. Vydajte sa na mestské cesty s 19" zliatinovými diskami a širšími podbehmi kolies. Alebo zvládnite náročné podmienky na cestách so špeciálnymi prednými a zadnými nárazníkmi. Buďte pripravení bez ohľadu na počasie s novým dizajnom predných LED hmloviek. Vyberte si štýl, ktorý vám vyhovuje najviac, s jedinečnou možnosťou dvojfarebného* lakovania. S RAV4 Adventure preskúmate každú cestu bez kompromisov.
*2QU Sivá - khaki so strechou, prednými stĺpikmi a zadným spojlerom lakovaným vo farbe Sivá – Dynamic.

Toyota RAV4 - Pohodlná kdekoľvek na cestách

Pohodlná kdekoľvek na cestách

Užite si každé dobrodružstvo v bezkonkurenčnom pohodlí. RAV4 Adventure vás víta v štýlovom, priestrannom a tichom interiéri. Každý detail bol dôsledne prepracovaný. Užite si podsvietené spínače ovládania okien a nabíjajte na cestách s novými portami USB-C. Športové kožené sedadlá s oranžovým prešívaním a jedinečným polygonálnym vzorom pôsobia elegantne, zatiaľ čo veľký, vzdušný interiér zaručuje pohodlnú cestu pre všetkých, ktorí sú súčasťou každej dobrodružnej jazdy.

Toyota RAV4 - Pripravená na mesto

Pripravená na mesto

Vďaka novým 19” matným zliatinovým diskom kolies prináša RAV4 Adventure pozoruhodne hladkú jazdu. Nové disky kolies edície Adventure sú odľahčené a zároveň dostatočne odolné, aby zvládli aj členitý terén.

RAV4

Bezpečnosť a pocit istoty na ceste

Revolučný balík systémov aktívnej bezpečnosti Toyota Safety Sense, ktorou je nová Toyota RAV4 vybavená, zabezpečí ešte príjemnejšiu jazdu s doplnkovou podporou. Automobil vodiča informuje o blížiacom sa nebezpečenstve, poprípade sám urobí opatrenia, ktoré minimalizujú následky kolízie.

Predkolízny bezpečnostný systém (PCS) s rozpoznávaním chodcov po zotmení - Ikona

Predkolízny bezpečnostný systém (PCS) s rozpoznávaním chodcov po zotmení

Inteligentý adaptívny tempomat (IAAC) - Ikona

Inteligentý adaptívny tempomat (IAAC)

Asistent udržania vozidla v jazdnom pruhu (LTA) - Ikona

Asistent udržania vozidla v jazdnom pruhu (LTA)

RAV4

Galéria

Zaujímavosti

Nová Toyota Corolla a RAV4 Nová Toyota Corolla a RAV4 5 hviezdičiek od Euro NCAP Nová Toyota RAV4 a Camry Nová Toyota RAV4 a Camry Pozrite si aktuálnu ponuku Autosalón Paríž 2018 Autosalón Paríž 2018 Spoznajte nové modely Toyota! Toyota v New Yorku Toyota v New Yorku predstavila úplne nový model RAV4 Rodinné vozidlá Rodinné vozidlá Splnia všetky vaše potreby Terénne a športové vozidlá Terénne a športové vozidlá Pripravené na čokoľvek Najpredávanejšie vozidlo na svete v 1 polroku 2016 Najpredávanejšie vozidlo na svete v 1 polroku 2016 Opäť Toyota Corolla. Hybridná technológia od Toyoty Hybridná technológia od Toyoty očami Auto magazínu. Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare na 12 mesiacov ZADARMO Predĺžená záruka Predĺžená záruka 3+2/160.000 km pre nové aj ojazdené vozidlá. Príbeh Toyoty RAV4 Príbeh Toyoty RAV4 Vozidlo, ktoré zmenilo zažité pravidlá.