Úžitkové vozidlá

Pracujú, aby si získali vašu dôveru

V biznise je najdôležitejšia dôvera

Úžitkové vozidlá Toyota boli navrhnuté tak, aby splnili vaše požiadavky a podporili vás pri každodenných výzvach. Spoľahlivé, úsporné a plné inteligentných riešení - práve také by mali byť pracovné vozidlá.

1.

Spoľahlivosť zaručenáToyotou 

Van cars : Toyota Hilux

2.

Pokročilé technológie pre uľahčenie vášho života 

Van cars : Toyota navigation

3.

Úsporné a dynamické pohonné jednotky  

Van cars : Toyota Hilux

4.

Inteligentné riešeniapre vaše podnikanie 

Van cars : Toyota Proace

Modelový rad Toyota

Toyota Hilux

Nový Hilux

Neporaziteľné vozidlo na každú vozovku, ktoré vo svojej najnovšej, ohromujúcej verzii ponúka ešte viac výkonu, priestoru a pohodlia. Spoznajte neobvyklú Toyotu Hilux vybavenú spoľahlivými a úspornými motormi a najnovšími technológiami, vďaka ktorým sa vždy dostanete, kam chcete.
Výhody Líder predaja v segmente pick-upov Nový 2,8-litrový motor D-4D (204 k) Hmotnosť ťahaného prívesu do 3500 kg Predľžená záruka 5 rokov / 250 000 km
Toyota PROACE

PROACE

Van, ktorý si poradí s každou úlohou. 11 rôznych verzií karosérie, rad konfigurácií zadných a bočných dverí a nekonečné množstvo možností usporiadania batožinového priestoru, to sú len niektoré z jeho predností.
Výhody Predĺžená záruka 5 rokov / 1 000 000 km v cene vozidla Smart Cargo – inteligentné riešenie
pre prepravu dlhých predmetov
Nákladový priestor od 4,6 m3 do 6,6 m3
Toyota PROACE Verso

PROACE
Verso

Doprajte vašim zamestnancom či cestujúcim komfortnú jazdu. PROACE Verso je všestranný mikrobus, ktorý splní požiadavky aj tých najaktívnejších užívateľov.
Výhody Premyslené a inovatívne technológie Priestor stvorený pre vaše potreby Systémy zaisťujúce bezpečnosť‎:‎
PCS, RSA, LDA, ACC, AHB
Predľžená záruka 5 rokov alebo 1 000 000 km
Nový Yaris

PROACE CITY

Všestrannosť, dve dĺžky karosérie, široká škála zážihových a vznetových motorov prispôsobených vašim potrebám, bohatá výbava a najlepšia záruka v segmente. V podnikaní záleží na dôvere. Tu je váš najlepší zamestnanec.
Výhody Predľžená záruka 5 rokov / 250 000 km Karoséria vo verzii Standard (4,4 m) alebo Long (4,7 m) Na výber sú dva zážihové a tri vznetové motory
Toyota PROACE CITY Verso

PROACE CITY Verso

Vyvinutý pre aktívnu rodinu, ktorá hľadá pohodlie, všestrannosť a bezpečnosť, poskytované systémami Toyota Safety Sense. PROACE CITY Verso je viacúčelové vozidlo, ktoré vás prekvapí novými možnosťami, bez ohľadu na váš životný štýl.
Výhody Bohatá výbava Dĺžka karosérie 4,7 m (Long)‎
a až 7 miest v kabíne
Predľžená záruka 5 rokov / 250 000 km

Zaujímavosti