Toyota Yaris

Nová láska

 

Toyota Yaris 2017 - Design

Yaris

Dokonalý do mesta

Vylepšená Toyota Yaris s ešte dynamickejším vzhľadom ponúka všetko potrebné pre cestovanie po meste, teraz s ešte nižšou spotrebou a vo väčšom pohodlí ako kedykoľvek predtým. Kompaktná karoséria, malý polomer otáčania, revolučné systémy aktívnej bezpečnosti (paket Toyota Safety Sense) – to všetko prispeje k vášmu jednoduchému a pohodovému cestovaniu preplnenými ulicami mesta.

New Toyota Yaris 2017 - Design

Štýl, ktorý vám rozprúdi krv v žilách

Dynamické krivky spoločne so štýlovou výbavou neznamenajú len pohodlné cestovanie a bezproblémové jazdné vlastnosti, ale aj patričnú dávku emócií, ktorá vám zlepší náladu na každej ceste. Toyota Yaris je kombináciou kultivovanosti, pohodlia a bezpečia pre každodenné cestovanie. K pohode za volantom a jednoduchému ovládaniu vozidla prispieva aj multimediálna sústava, moderný TFT displej palubného počítača či kožený volant.

Exteriér sa pýši LED svetlami denného svietenia s nápadnými LED svetlovodnými trubicami, ktoré vozidlu prepožičiavajú dynamický a moderný štýl. Markantný dizajn hatchbacku skvele dopĺňajú atraktívne zliatinové kolesá, celkom nová maska chladiča, modernizovaný robustný zadný nárazník alebo elegantná okenná čiara a prelisy karosérie.

Toyota Yaris – Štýl

Pri návrhu interiéru Toyoty Yaris sa kládol maximálny dôraz na pohodlie a ergonómiu ovládania. Jednoznačnými výhodami tohto kompaktného vozidla do mesta sú pohodlné sedadlá, veľa miesta pre zadných pasažierov, veľký batožinový priestor a celý rad inteligentne riešených odkladacích priestorov.

Elegantný kožený volant s tromi lúčmi, modernizované výduchy ventilácie, optimalizovaná obrazovka alebo ovládacie prvky multimediálnej sústavy, ako aj nové typy čalúnenia a upravený dizajn ukazovateľov – každý detail je dôkazom príkladnej snahy o dokonalosť. Skrátka sa snažíme, aby ste sa v novej Toyote Yaris cítili skvele.

Hľadáte vozidlo, ktorého priamočiara elegancia bude vzbudzovať záujem vášho okolia? Exkluzívny rad Selection sme navrhli presne pre vás.

Toyota Yaris 2017 - Technologia

Technológia

stvorená pre vaše potreby

Pokiaľ ide o bezpečnosť, Toyota Yaris stojí na čele a ponúka vodičovi aj celej posádke vyspelé riešenia aktívnej bezpečnosti na ochranu pred nehodami. Systém Toyota Safety Sense je štandardnou* súčasťou výbavy Toyoty Yaris, čo v danej automobilovej triede predstavuje bezkonkurenčnú ponuku.

Súčasťou nového prístrojového panela je ďalej farebný TFT displej vo veľkosti 4,2'', sprostredkujúci skvele čitateľné informácie, ktoré využijete behom jazdy. Ovládacie prvky na volante spoločne s multimediálnou sústavou Toyota Touch 2 slúžia nielen pre počúvanie vašej obľúbenej hudby, ale aj pre telefonovanie a kontrolu v rámci každej etapy vašej cesty.

* Systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA) je k dispozícii od stupňa výbavy Active.

Nová Toyota Yaris 2017

Revolučné bezpečnostné systémy Toyoty

Toyota Yaris ponúka už v základnej výbave bezpečnostný balíček Toyota Safety Sense. Technológie aktívnej bezpečnosti znamenajú istotu za volantom aj v stresujúcich jazdných situáciách. V meste, mimo mesta alebo na diaľnici - nech už narazíte na akúkoľvek prekážku, môžete sa spoľahnúť, že váš Yaris bude vždy pripravený.

Toyota Safety Sense

Nová Toyota Yaris Hybrid – Štýl

 

Vozidlo plné energie

Toyota Yaris Hybrid je osviežujúca a plná sily, tichá a pohodová, inteligentná a spoľahlivá. Vydajte sa na cestu mestom aj s tichým elektrickým pohonom a zmeňte tak obyčajné cestovanie na skutočný zážitok. Bez nutnosti dobíjania sa elektrický motor môže zapájať až do polovice z celkovej prejdenej vzdialenosti a dokonca poháňať vozidlo samostatne - bez využitia benzínového motoru. Pohon si vozidlo vyberá automaticky podľa efektívnosti a vy si tak môžete užívať bezstarostnú jazdu.

Nový atmosférický motor
1,5 Dual VVT-iE

Hybridný pohon

1,0 l VVT-i

Osvedčená jednotka 1,0 VVT s výkonom 69 koní spotrebuje v meste iba 4,8 l/100 km, ponúka dobrý výkon, nízku spotrebu a dlhodobú odolnosť, typickú pre všetky vozidlá Toyota.

New Toyota Yaris 2017 - Yaris WRC

Yaris WRC

Čistý adrenalín

Model Toyota Yaris WRC vznikol špeciálne pre milovníkov extrémnych zážitkov za volantom. Vozidlo v rukách tímu TOYOTA GAZOO Racing pod vedením Tommiho Mäkinena dosiahlo už počas krátkej doby svojej existencie hneď niekoľko úspechov. Výkon 380 koní a krútiaci moment 425 Nm vo vozidle s hmotnosťou necelých 1200 kg rozprúdi krv v žilách každého fanúšika motoristických súťaží.

Yaris GRMN

Zažite adrenalín

Toyota prenáša skúsenosti získané počas pretekov WRC do ulíc a vytvára efektný hot hatch. Civilná verzia pretekárskeho vozidla bude ponúkať nekompromisný výkon s mimoriadne dynamickým dizajnom vozidla. Pokiaľ si ceníte naozajstné emócie za volantom, je premiéra Toyota YARIS GRMN udalosťou, ktorú si nemôžete nechať ujsť!


Galéria

Spoznajte Yaris zo všetkých uhlov!

Zaujímavosti

Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.