1. Nové vozidlá
  2. Aygo X Undercover
  3. Spolupraca
Aygo X UNDERCOVER

Collab

CHAOS A ROVNOVÁHA

Spoznajte jedinečnú limitovanú edíciu, ktorá je výsledkom spolupráce s vplyvným módnym návrhárom Junom Takahashim z UNDERCOVER.

SKRYTÉ MESTO

VITAJTE V PARÍŽI – TOKIU

Japonský módny návrhár opisuje svoju prvú spoluprácu so spoločnosťou Toyota na modeli Aygo X a označuje ju za „dizajn, ktorý má stále výrazný charakter značky UNDERCOVER, no zároveň funguje v harmónii s mestom.“

SPOLUPRÁCA PRESAHUJÚCA ODVETVIA

TOYOTA A UNDERCOVER

Spoločnosti Toyota a UNDERCOVER, z ktorých každá je inovátorom vo svojej oblasti pôsobenia, pretvorili model Aygo X a spravili z neho výkladnú skriňu toho najlepšieho z oboch značiek – novú ikonu rebelantského prístupu, ktorým je Jun Takahashi známy. 

LIMITOVANÁ EDÍCIA

FARBA NONKONFORMITY

Vychádzajúc z Takahashiho dizajnovej filozofie nekonformnosti a búrania stereotypov predstavuje Aygo X UNDERCOVER exkluzívne dvojfarebné prevedenie karosérie v sivých odtieňoch Celestite Grey a Ash Grey, ktoré bolo špeciálne vyvinuté značkou Toyota.

  • Exkluzívne dvojfarebné prevedenie v odtieňoch Celestite Grey a Ash Grey
  • Akcenty v koralovej červenej farbe
  • Monogramový vzor
DIZAJNOVÉ PRVKY

INÝ DRUH SPOLUPRÁCE

Koralovočervené akcenty v interiéri a na 18“ čiernych zliatinových diskoch, sedadlá a koberčeky s logom UNDERCOVER, ako aj motto „CHAOS/BALANCE“ (chaos/rovnováha) v podobe nápisu na streche ilustrujú, že toto rozhodne nie je len taká bežná automobilová spolupráca.

PREČO AYGO X

NIEČO VÝNIMOČNÉ

„Vedeli sme, že UNDERCOVER dokáže ešte viac rozvinúť výrazný charakter modelu Aygo X,“ uviedol Tadao Mori, vedúci oddelenia dizajnu vozidiel v spoločnosti Toyota Europe. „Módne návrhárstvo a automobilový dizajn majú veľa spoločného, no Jun nám predstavil niečo nečakané.“