1. Nové vozidlá
 2. Prehľad

Zmeniť verziu

Corolla Hatchback Comfort

5-dv. Hatchback

Corolla Hatchback - Comfort - 5-dv. Hatchback
Biela - čistá (040)

Už od

22370.0

Motor

1.2 Turbo D-4T 116 k

Štandardná

3-ROČNÁ ZÁRUKA

Corolla Hatchback - Comfort - 5-dv. Hatchback

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

 • Dizajn

  STVORENÁ PRIŤAHOVAŤ POHĽADY

  Odvážny a dynamický exteriér ponúka široký postoj a elegantný profil s atraktívnou nízkou kapotou. Športové 18" zliatinové disky kolies, štýlové full-LED svetlá a možnosť dvojfarebného lakovania karosérie prispievajú k jej neprehliadnuteľnosti.

 • PÔŽITOK Z JAZDY

  Hybrid nikdy nebol príjemnejší. Na výber máte z dvoch hybridných motorov. 1,8-litrový hybrid ponúka plynulý, tichý pohon, ktorý by ste od Toyoty očakávali. Nový 2,0-litrový motor Hybrid Dynamic Force posúva Hybrid na vzrušujúcu novú úroveň, prináša dostatok sily a plynulú akceleráciu pre temperamentnú a dynamickú jazdu, ktorá premení aj každodennú cestu na zážitok.

 • POKOJ V DUŠI

  Inovatívny balík Toyota Safety Sense predvída potenciálne nebezpečenstvá a pomôže vám efektívnejšie reagovať. S radom inteligentných asistentov vrátane parkovacej kamery, systému sledovania mŕtvych uhlov, monitorovania dopravy za vozidlom, inteligentného parkovacieho asistenta a adaptívnych automatických diaľkových svetiel bude každá jazda hračkou. Môžete si tak byť istí, že vy a vaši cestujúci budete ešte viac uvoľnení a v bezpečí než kedykoľvek predtým.

Celá obrazovka Zbaliť
Otočte potiahnutím Otočte potiahnutím