1. Nové vozidlá
  2. Nový Hilux GR Sport - do not publish live

OBJAVTE NOVÝ HILUX GR SPORT

LEGENDA MÁ NOVÝ VZHĽAD

Najodolnejšia ikona na svete od roku 1968 sa teraz môže pochváliť ešte drsnejším charakterom. Zoznámte sa s novým Hiluxom GR SPORT.

GR SPORT, ktorý prináša do výkonného a zdatného radu modelov Hilux športový dizajn a obohacujúcu dynamiku, je výnimočnou kapitolou legendárneho príbehu.

Má štýl, ktorý púta pozornosť, a kapacitu, ktorá hory prenáša. Hilux GR SPORT je dokonalý pickup na prácu i zábavu.

Charakter, ktorý sa vyníma

Vďaka jedinečnému štýlu inšpirovanému tímom TOYOTA GAZOO Racing je Hilux GR SPORT naozaj výnimočný. Predná mriežka chladiča s čiernou sieťovinou s výrazným nápisom Toyota, 17” dvojfarebné čierne zliatinové disky GR SPORT a čierne obloženie blatníkov kolies mu dodávajú vzhľad súci na etapu Rely Dakar. Vo vnútri sú športové sedadlá GR SPORT z čiernej kože a alcantary v kombinácii s výraznými červenými akcentmi a prvkami z uhlíkových vlákien a logá GR SPORT prítomné v celej kabíne, ktoré dodajú vašim dobrodružstvám športový nádych.

Pohon pre všetky dobrodružstvá

Hilux GR SPORT s jedinečnými dielmi pod kapotou štýlovo zvládne všetky druhy terénu. Nápadné červené jednokomorové tlmiče a predné vinuté pružiny v pravom štýle rely poskytujú ostrejšie riadenie, svižné ovládanie a vyššiu mieru komfortu bez ohľadu na to, či idete po diaľnici alebo jazdíte v teréne. 2,8-litrový vznetový motor s mohutným výkonom 204 k a krútiacim momentom 500 Nm ponúka najlepší výkon i efektivitu.

Štýl bez kompromisov

V štýlovom Hiluxe GR SPORT nemusíte robiť kompromisy v oblasti jeho schopností. S rovnako pôsobivým užitočným zaťažením 1 t a ťažnou kapacitou 3,5 t, ako má zvyšok modelového radu, prevezie ťažký náklad bez toho, aby sa zapotil. Systém 4x4 s manuálnym ovládaním a množstvo asistenčných funkcií pre jazdu v teréne vám pomôže zvládnuť aj tie najzradnejšie časti dňa. Od automatického samosvorného diferenciálu až po asistenta rozjazdu do kopca či aktívnu trakčnú kontrolu – s Hiluxom GR SPORT budete neustále v pohybe.

Kabína vysokej kvality

Drsný zvonka a pohodlný vo vnútri – Hilux GR SPORT bez problémov zabezpečuje rovnováhu medzi prácou a zábavou. Prostredníctvom 8" obrazovky Toyota Touch® 2 na spôsob tabletu máte prístup k množstvu multimediálnych funkcií, vďaka ktorým máte pod kontrolou hudbu aj telefonovanie. Systémy Apple CarPlay® a Android Auto® spolu s audiosystémom JBL a technológiou CLARi-Fi od spoločnosti Harman vám zabezpečia konektivitu i zábavu. A nech vás dobrodružstvo zaveje kamkoľvek, s pokročilými bezpečnostnými a asistenčnými systémami T-Mate po boku bude o vás dobre postarané.

Testovaný na extrémne podmienky

Od impozantných piesočných dún až po údolia posiate balvanmi – kultová Rely Dakar je najťažšou skúškou kvality, odolnosti a spoľahlivosti vozidla. Tam, kde je najdôležitejšia dôvera, Hilux naďalej potvrdzuje svoju legendárnu odolnosť. Po uvedení úplne novej Toyoty GR DKR Hilux na trh – nášho vyzývateľa pre rok 2022 – existuje iba jeden cieľ: víťazstvo. Opäť. Rovnako ako jeho cestný príbuzný, automobil Hilux GR SPORT, aj pickup bol vyrobený a testovaný v najextrémnejších podmienkach sveta, aby sa zabezpečilo, že sa mu žiadny iný nevyrovná.