1. Nové vozidlá
  2. PROACE Platforma

PROACE PLATFORMA

Toyota PROACE so skriňovou nadstavbou je vyvinutá s myšlienkou na tie najnáročnejšie úlohy. Ľahký, hliníkový nákladný priestor je objemný a odolný, s mnohými možnosťami konfigurácie v závislosti od typu činnosti. Spoľahlivosť, solídnosť a funkčnosť sú vlastnosti, vďaka ktorým bude každá práca potešením.
  • 1325 kg

    Vynikajúce užitočné zaťaženie
  • 2550/1900 mm

    Vnútorné rozmery nákladného priestoru
  • 930 mm

    Výška nakladacieho prahu
  • 144 koní

    Motor s objemom 2 litre

Najdôležitejšie vlastnosti modelu PROACE Platforma

Funkčný nákladný priestor

Nákladný priestor modelu Toyota PROACE Platforma má ľahkú, hliníkovú konštrukciu, z čoho vyplýva aj nižšia hmotnosť celej nadstavby. Podlaha je vyrobená z vodovzdornej preglejky s hrúbkou 15 mm a protišmykovou vrstvou. Bočnice s výškou 350 mm sú vybavené cylindrickými zámkami, ktoré zabraňujú samovoľnému otvoreniu.

Vynikajúce technické parametre

Toyota PROACE Platforma je vozidlo, ktoré sa môže pochváliť vynikajúcimi pracovnými podmienkami. Výkonný vznetový motor s objemom 2 litre a výkonom 144 koní, vysoké užitočné zaťaženie až 1325 kg, solídny medzirám, ktorý predstavuje odolný základ pre montáž nákladového priestoru s plochou 4,8 m2 vedia zapôsobiť.

Výber druhov nadstavby

Podľa potreby je možné zvoliť doplnkové riešenia nadstavby nákladového priestoru. Patria sem: nízka krycia plachta, ktorá zakrýva celú plochu, vysoký rám s plachtou alebo nadstavec na zadnú bočnicu, ideálne vhodný na prepravu ľahkých dlhých tovarov.

Pohľad zblízka

Preskúmajte niektoré zo štýlových detailov, vďaka ktorým je Toyota PROACE Platforma výnimočná.