1. Nové vozidlá
 2. Už čoskoro
 3. Prius Plug-in Hybrid

Prius, ako ho nepoznáte

Krásny, dynamický a mimoriadne efektívny
Prius vždy vzdoroval konvenciám a búral hranice. Bol prvým modelom značky Toyota s hybridnou technológiou, a ako Plug-in Hybrid sa posunul na ďalšiu úroveň. Jeho dvojitá DNA, kombinuje čisto elektrický pohon na každodenné cesty s efektívnym hybridným pohonom ideálnym na dlhé vzdialenosti. Nový Prius je tu: inteligentný, odvážny, očarujúci.

Objavte nový Prius Plug-in Hybrid

Kliknite nižšie a objavte nový Prius Plug -in Hybrid z 360°

 
Model zobrazuje len jeden výbavový stupeň. Špecifikácie sa môžu odlišovať v závislosti od trhu.

Plug-in Hybrid bez kompromisov

Prečo robiť kompromisy? Nový Prius Plug-in Hybrid je to najlepšie z oboch svetov. Vyberte si režim EV a jazdite len s plynulým a citlivým elektrickým pohonom. A keď je stav nabitia batérie nízky, stačí prejsť na efektívny hybridný pohon. 

Kombinuje skvelý výkon s nízkou spotrebou paliva a CO2 emisiami.

Úžasne pôvabný

Nový Prius sa vyznačuje elegantnými líniami, novou siluetou pripomínajúcou kupé a jednoliatym klinovitým tvarom podobne ako predchádzajúce generácie. Dizajn sa inšpiroval prirodzeným prúdením vzduchu a charakteristickou čistotou bez zbytočných detailov. Vďaka dynamickému vzhľadu a prednej časti pripomínajúcej kladivo prináša štýl, ktorý nemožno ignorovať. 

Vaše nové obľúbené miesto

V interiéri Priusu nájdete kokpit orientovaný na vodiča, plávajúci prístrojový panel a luxusné prostredie pre cestujúcich, takže tu budete tráviť čas s radosťou. Harmonické detaily ladia s tmavým farebným motívom. Medzi technológie s príjemným ovládaním patrí multifunkčný displej vodiča, vďaka ktorému budete mať vozidlo plne pod kontrolou a dynamické osvetlenie prístrojového panela prepojené s pokročilými bezpečnostnými systémami vozidla, ktoré zaisťuje novú úroveň ostražitosti. 

Najmodernejšie technológie

Prius bol vždy technologickým favoritom a tento nový model nie je výnimkou. Vo výbave sú funkcie výkonnej konektivity a intuitívne rozhrania, ktoré zaistia bezproblémové prepojenie s vaším digitálnym životom, ďalej množina funkcií na zaistenie bezpečnosti a pohodlia vrátane služieb ovládaných na diaľku prostredníctvom aplikácie MyT, takže každá cesta bude bezpečnejšia, jednoduchšia a zábavnejšia.

 • Sleduje za vás

  Nový Prius prináša úplne novú verziu systému Toyota T-Mate, ktorý ponúka neoceniteľnú podporu na dnešných preplnených cestách a nemá konkurenta v žiadnom inom aute vo svojej triede. Jeho súčasťou je rad asistenčných systémov pre vodiča a systémov na zmiernenie následkov kolízií.

 • Vždy aktuálny systém

  Vďaka bezdrôtovým aktualizáciám (OTA), ktoré sú dostupné prostredníctvom dátového pripojenia vozidla, bude Prius vždy využívať najnovšie multimediálne a bezpečnostné systémy, softvér a funkcie.  

 • Využívajte silu slnka 

  Prius je taký pokročilý, že dokonca dokáže premieňať slnečné svetlo na elektrinu*. Prostredníctvom solárnych článkov na streche každý deň získate dodatočný dojazd na elektrinu. Ak Prius necháte zaparkovaný niekoľko dní, bude neustále nabíjať akumulátor pomocou slnečnej energie. 

  * V závislosti od stupňa výbavy.