1. Objavte Toyotu
  2. Start your impossible
  3. Videá
  4. KRÁSNY POHYB

ŠPORTOVCI    VIDEÁ    MOBILITA

KRÁSNY POHYB

Každá veľká cesta sa začína prvým krokom.

POHYB

UMOŽŇUJE NEMOŽNÉ.

Pohyb je nevyhnutnou súčasťou ľudského bytia. Závisí od neho veľká časť nášho života, no napriek tomu nám v ňom môže život v ktorejkoľvek chvíli zabrániť alebo nás oň pripraviť. Spoločnosť Toyota verí, že to, čo je dnes nemožné, sa zajtra stane možným, keď sa naplno rozvinie potenciál ľudského ducha prostredníctvom pohybu a mobility. Pre každého. Pretože čím viac ľudí sa bude voľne a bez prekážok hýbať, aby mohli napĺňať svoj život a uskutočňovať svoje sny, tým viac sa bude môcť ľudstvo spoločne posúvať vpred.

Posuňte sa od toho, kým ste, k tomu, kým sa stanete.

KROK

ZA KROKOM

K MEDAILÁM

Napredujeme, aby sme dosiahli nemožné.

Športovci Globálneho tímu Toyota Cynthia Appiahová a Zebastian Modin nikdy nedopustili, aby im nemožné stálo v ceste. Museli prekonať množstvo stereotypov a pochybností o sebe samých, kým sa im splnili sny – Cynthia sa stala špičkovou svetovou bobistkou a Zebastian paralympijským bežcom na lyžiach –, nikdy však neprestali veriť v to, kým sa stanú. A to isté môžete aj vy.

VOĽNOSŤ POHYBU.

PRE VŠETKÝCH.

Toyota buduje lepší svet prostredníctvom mobility.

Veríme, že prostredníctvom sily pohybu je možné naplno rozvinúť potenciál ľudstva. Preto sme odhodlaní pomáhať ľuďom na celom svete, aby pomocou technológie mobility mohli kráčať za svojimi snami. Či už to znamená dostať sa do tanečnej, ako baletka Pollyanna Hope, alebo vám jednoducho pomôžeme s každodenným pohybom v bežnom živote, dostaneme vás všade, kam potrebujete, aby ste aj vy dosiahli nemožné.