Obujte vaše vozidlo do našich letných pneumatík

Akciová ponuka

Bez ohľadu na to, aké vozidlo Toyota šoférujete, nájdeme pre vás vždy tie správne letné pneumatiky, zaistíme vám všetku podporu a poradíme, ako ich udržať v skvelom stave.

Nokian
Nokian - Aramidové bočnice
Aramidové bočnice Extrémne odolné aramidové vlákna vystužujú bočnice tak, že sú vysoko odolné voči opotrebeniu a prierazom alebo prepichnutiu.
Nokian - Informačné pole
Informačné pole Do informačného poľa je možné zapísať údaje o správnom tlaku hustenia a pozíciu pneumatiky na vozidle.
Nokian - Leštené drážky
Leštené drážky Leštené stredové drážky majú ako estetický, tak funkčný charakter. Drážky odvádzajú ľahko a efektívne vodu z kontaktnej plochy pneumatiky.
Nokian - Dezén s tichým efektom
Dezén s tichým efektom Polkruhové drážky v stenách priečnych drážok odvádzajú vzduchový prúd. Chráni tak pred nepríjemným pískaním pneumatiky.
Bridgestone
Bridgestone - Mobilita po defekte
Mobilita po defekte Po defekte a náhlej strate tlaku je možné bezpečne pokračovať 80 km, rýchlosťou až 80 km/h.
Bridgestone - Optimalizovaná gumová vložka v bočnici
Optimalizovaná gumová vložka v bočnici Podopiera vozidlo pri náhlej strate tlaku, umožňuje zachovanie ovládateľnosti vozidla a je možné bezpečne pokračovať 80 km, rýchlosťou až 80 km/h.
Bridgestone - Velepšená polyesterová radiálna vrstva
Vylepšená polyesterová radiálna vrstva Vysoká odolnosť voči tvorbe tepla zvyšuje odolnosť pneumatiky.
Bridgestone - Vyspelá technológia chladiacich rebier Cooling-Fin
Vyspelá technológia chladiacich rebier Cooling-Fin Znižuje tvorbu tepla pri jazde s nízkym tlakom, vďaka presmerovaniu vzduchu prúdiaceho okolo pneumatiky a tým zvyšuje odolnosť a bezpečnosť.
Goodyear Fulda
Goodyear - Hodnotenie A pre priľnavosť za mokra
Hodnotenie A pre priľnavosť za mokra Hodnotenie A za výkon priľnavosti na mokrom povrchu, je to najvyššie hodnotenie, ktoré môžu pneumatiky dosiahnuť v rámci Nariadenia hodnotiacich štítkov EÚ.
Goodyear - Kratšia brzdná dráha na mokrých a suchých vozovkách
Kratšia brzdná dráha na mokrých a suchých vozovkách Inovatívne 3 dimenzionálne bloky dezénu vnútri behúňa zvyšujú pri brzdení kontakt pneumatiky s vozovkou.
Goodyear - Kratšia brzdná dráha a nižšia spotreba paliva
Kratšia brzdná dráha a nižšia spotreba paliva Použitie dvoch rôznych zmesí ponúka vyvážený pomer medzi priľnavosťou za mokra a valivým odporom po celú dobu životnosti pneumatiky.
Goodyear - Znížená spotreba paliva a emisie CO2
Znížená spotreba paliva a emisie CO2 Funkcionalizované polyméry generujú menej tepla a spolu s nižším valivým odporom zaisťujú nižšiu spotrebu a nižšie emisie CO2.
Continental
Continental - Maximálny brzdný výkon na mokrej vozovke pri zvýšenej životnosti
Maximálny brzdný výkon na mokrej vozovke Pridaním kryštalickej siliky do zmesi sa podarilo vyriešiť konflikt cieľov (bezpečnosť vs. životnosť), zachovať maximálny brzdný výkon a súčasne vylepšiť ostatné parametre. Hodnotu A v EÚ štítku tak dopĺňa výrazne vyšší kilometrový výkon.
Continental - Lepší komfort jazdy, vyššia životnosť a tichšia prevádzka
Lepší komfort jazdy, vyššia životnosť a tichšia prevádzka Tuhší dezén znamená nižšie opotrebenie a výborný kilometrový výkon. Vylepšený profil kontaktnej plochy pneumatiky prináša komfortnejšiu jazdu a tichšiu prevádzku. A to všetko pri zachovaní výbornej bezpečnosti.
Continental - Maximálna kontrola a stabilita v zákrutách
Maximálna kontrola a stabilita v zákrutách Asymetrický dizajn drážok absorbuje veľké bočné sily, a tým pádom zabraňuje vychýleniu vozidla z daného smeru. To má za následok väčšiu istotu aj stabilitu najmä v zákrutách.
Continental - Pre maximálnu priľnavosť a skvelé potešenie z jazdy
Pre maximálnu priľnavosť a skvelé potešenie z jazdy Veľmi flexibilná behúňová zmes, ktorá kopíruje mikronerovnosti na povrchu vozovky, zaručuje špičkový kontakt medzi pneumatikou a povrchom vozovky. To umožňuje vynikajúce zrýchlenie a kratšiu brzdnú dráhu na suchej i mokrej vozovke.

Servis & Údržba

Výmena kabínového filtra Výmena kabínového filtra Zistite viac Čistenie a dezinfekcia klimatizačného systému a regenerácia chladiaceho média Čistenie a dezinfekcia klimatizačného systému a regenerácia chladiaceho média VIAC AKO AUTO, VIAC AKO SERVIS VIAC AKO AUTO, VIAC AKO SERVIS Využite akčnú ponuku od 4.10 do 23.12.2021 Cenníky príslušentva Cenníky príslušentva Osobná voľba pohodlia, praktickosti a štýlu. Toyota Touch 2 Toyota Touch 2 3 ročná aktualizácia máp za cenu 1 ročného predplatného