Originálny motorový olej Toyota

Zdroj životnej sily vašej Toyoty

Rovnako ako človek potrebuje k životu vodu a rastliny nevykvitnú bez slnka, váš motor potrebuje ochranu v podobe motorového oleja. Iba tak dokáže prežiť a podávať tie najlepšie výkony.

Naše motory sú vyrobené tak, aby po celú dobu svojej životnosti zaručovali výkon, účinnosť a spoľahlivosť na bezkonkurečnú úroveň pri akýchkoľvek podmienkach. Aby si však tieto skvelé vlastnosti dokázali udržať, vyžadujú pravidelný servis a olej najvyššej kvality.

Originálny motorový olej Toyota (Toyota Genuine Motor Oil - TGMO) je jediným motorovým mazivom, ktoré bolo vyvinuté so zvláštnym ohľadom na váš automobil. Oproti mazivám iných značiek sú oleje TGMO vo veľkej miere testované a vyvíjané priamo vo vozidlách Toyota, čím je zabezpečené, že v maximálnej miere vyhovujú potrebám vášho motora.

Uveďme si vybrané výhody mazív TGMO pre váš motor:
  • Ochrana: Tenká, ale napriek tomu odolná ochranná vrstva umožňuje dokonalú spoluprácu jednotlivých častí motora. Bez tejto vrstvy by sa motor prehrial a zadrel.
  • Výkon: Podieľa sa na utesnení medzery medzi piestom a stenou valca a umožňuje tak vášmu motoru podávať maximálny výkon.
  • Nízka spotreba: Zabezpečuje hladký chod motora, čím zamedzuje zbytočným stratám energie a na každý liter paliva tak najazdíte viacej kilometrov.
  • Spoľahlivosť: Pomáha zabrániť vzniku usadenín, udržuje motor v čistote a zamedzuje zadreniu piestnych krúžkov.
  • Dlhá životnosť: Neutralizuje kyslé látky, ako je hrdza vytvorená pri spaľovaní a odstraňuje tak koróziu a zabezpečuje dlhšiu životnosť.
  • Všestrannosť: Dáva vám istotu, že váš motor bude mať skvelý výkon v každom počasí a v rôznych jazdných podmienkach.
/
/

Máme všetky druhy olejov, od syntetických po minerálne, a to aj do tých najnáročnejších podmienok a pre všetky motory od naftových po benzínové. Určite si teda vyberiete ten najoptimálnejší pre vaše vozidlo.

Pri pravidelnom používaní správneho originálneho maziva Toyota bude váš automobil aj po mnohých rokoch zaručovať vynikajúce výkony, nízku spotrebu aj nízke emisie.

Originálny motorový olej Toyota

Zistite viac

Objavte novú Toyotu Aygo X Objavte novú Toyotu Aygo X Jessica Long Jessica Long Vzor pre športovcov Nikdy neprestávaj Nikdy neprestávaj Sleduj cieľ ako Alexa Moreno Jeden nádych - nekonečné možností Jeden nádych - nekonečné možností Pozri sa, čo športovci majú spoločné Môžete to byť vy Môžete to byť vy Budúcnosť produktov na zaistenie mobility Rad Toyota GR Rad Toyota GR Séria Toyota GR je rad čistých športových automobilov. Rad Toyota GR Sport Rad Toyota GR Sport Objavte radosť z jazdy na modeloch GR SPORT. Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový Yaris Cross sa vyfarbil GR 86, príbeh pokračuje GR 86, príbeh pokračuje Víta vás tretí model GR Toyota Hilux Toyota Hilux Nové ceny krytov nákladnej plochy Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Vyzbrojený ďalšími skúsenosťami, silnejším a rýchlejším Yarisom WRC a tromi odhodlanými posádkami – tím TOYOTA GAZOO Racing bojuje na Svetovom šampionáte rely 2018 a posúva hranice vyššie. Toyota Protect Toyota Protect Výstavný lesk trvá a trvá… A vášmu vozidlu poskytne plných 5 rokov ochrany.