Originálny motorový olej Toyota

Zdroj životnej sily vašej Toyoty

Rovnako ako človek potrebuje k životu vodu a rastliny nevykvitnú bez slnka, váš motor potrebuje ochranu v podobe motorového oleja. Iba tak dokáže prežiť a podávať tie najlepšie výkony.

Naše motory sú vyrobené tak, aby po celú dobu svojej životnosti zaručovali výkon, účinnosť a spoľahlivosť na bezkonkurečnú úroveň pri akýchkoľvek podmienkach. Aby si však tieto skvelé vlastnosti dokázali udržať, vyžadujú pravidelný servis a olej najvyššej kvality.

Originálny motorový olej Toyota (Toyota Genuine Motor Oil - TGMO) je jediným motorovým mazivom, ktoré bolo vyvinuté so zvláštnym ohľadom na váš automobil. Oproti mazivám iných značiek sú oleje TGMO vo veľkej miere testované a vyvíjané priamo vo vozidlách Toyota, čím je zabezpečené, že v maximálnej miere vyhovujú potrebám vášho motora.

Uveďme si vybrané výhody mazív TGMO pre váš motor:
  • Ochrana: Tenká, ale napriek tomu odolná ochranná vrstva umožňuje dokonalú spoluprácu jednotlivých častí motora. Bez tejto vrstvy by sa motor prehrial a zadrel.
  • Výkon: Podieľa sa na utesnení medzery medzi piestom a stenou valca a umožňuje tak vášmu motoru podávať maximálny výkon.
  • Nízka spotreba: Zabezpečuje hladký chod motora, čím zamedzuje zbytočným stratám energie a na každý liter paliva tak najazdíte viacej kilometrov.
  • Spoľahlivosť: Pomáha zabrániť vzniku usadenín, udržuje motor v čistote a zamedzuje zadreniu piestnych krúžkov.
  • Dlhá životnosť: Neutralizuje kyslé látky, ako je hrdza vytvorená pri spaľovaní a odstraňuje tak koróziu a zabezpečuje dlhšiu životnosť.
  • Všestrannosť: Dáva vám istotu, že váš motor bude mať skvelý výkon v každom počasí a v rôznych jazdných podmienkach.
/
/

Máme všetky druhy olejov, od syntetických po minerálne, a to aj do tých najnáročnejších podmienok a pre všetky motory od naftových po benzínové. Určite si teda vyberiete ten najoptimálnejší pre vaše vozidlo.

Pri pravidelnom používaní správneho originálneho maziva Toyota bude váš automobil aj po mnohých rokoch zaručovať vynikajúce výkony, nízku spotrebu aj nízke emisie.

Originálny motorový olej Toyota

Zistite viac

Toyota Hilux Toyota Hilux Nové ceny krytov nákladnej plochy Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Vyzbrojený ďalšími skúsenosťami, silnejším a rýchlejším Yarisom WRC a tromi odhodlanými posádkami – tím TOYOTA GAZOO Racing bojuje na Svetovom šampionáte rely 2018 a posúva hranice vyššie. Apple CarPlay™ a Android Auto™ Apple CarPlay™ a Android Auto™ Riešenia, ktoré zjednodušia každú cestu Objavujte novú Toyotu Mirai Objavujte novú Toyotu Mirai Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový model Yaris Cross sa ukázal v pravom svetle. Zistite viac. Online služby MyT Online služby MyT Zistite viac Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Priekopnícka Toyota RAV4 dosiahla míľnik 10 miliónov predaných kusov v priebehu 26 rokov existencie a piatich generácií modelov. Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Zistite viac