Aktualizácia máp

Dôjdite bezpečne s aktuálnymi mapami navigačného systému Toyota

Nech už cestujete kamkoľvek, pre pokojnú jazdu je veľmi dôležité udržiavať Váš navigačný systém Toyota aktuálny. Iba tak si môžete byť istí, že zvolená trasa je navrhnutá podľa najnovších dostupných informácií, takže vás neprekvapia zmeny v diaľničnej infraštruktúre alebo iné neočakávané okolnosti na ceste.

Posledné aktualizácie máp ponúkajú lepšiu projekciu križovatiek, presnejšie časy príchodu a nové objetky záujmu, ktoré vám zjednodušia cestu.

Výhody aktuálnych máp


Vyhnite sa stresu
Ročne sa zmení približne 15%* dopravnej infraštruktúry. Aktualizáciami vášho navigačného systému Toyota zabezpečíte navádzanie podľa najnovších dostupných máp – menej stresu na cestách a maximálna koncentrácia na jazdu.

Šetrite palivo
Posledné mapové aktualizácie znamenajú menej kilometrov, menej obchádzok a úspornejšiu spotrebu paliva. Šetríte tak životné prostredie ako aj svoje peniaze.

Šetrite čas
Aktualizovaný navigačný systém Toyota vám umožní vybrať trasu podľa potreby. Najrýchlejšiu alebo najkratšiu v závislosti od toho, koľko času máte k dispozícii.

Nové možnosti a vylepšenia
Aktualizácia pre tohtoročné leto zahrnuje nové možnosti a dodatočné vylepšenia, ktoré vám zážitok s navigačným systémom Toyota zintenzívnia. Lepšia konektivita (Bluetooth, USB nabíjanie..), vyššia úroveň kartografie (automatické priblíženie, projekcia tunelov a križovatiek, presnejšie kalkulácie trás..) a alebo integrácia aplikácií sociálnych sietí.**

Ako stará je vaša mapa?

Porovnajte posledné verzie s tou vašou.

Leto 2012 Jesěň 2012 Leto 2013 Nárast (za 1 rok)
Mapové pokrytie (1) 12.445.006 km 12.675.032 km 12.918.431 km + 473.425 km
Body záujmu (2) 4.248.712 4.696.539 5.018.320 + 769.608 POIs

Aktualizujte si navigáciu teraz a užite si skutočnú pohodu na cestách


Posledné aktualizácie navigačných systémov Toyota sú teraz dostupné!

Aktualizácie konzultujte s vaším autorizovaným partnerom Toyota alebo navštívte www.toyota-mapupdates.eu (pre všetky navigačné systémy okrem Touch&GO a Touch&GO Plus) a získajte aktualizácie pre váš navigačný systém Toyota.

V sekcii Kontrola pokrytia vyberte príslušný model, v ďalšom kroku zvoľte región Europe a potom na mape označte Slovenská Republika. Následne sa zobrazí posledná dostupná verzia a porovnanie s vašou verziou. Mapy sú v súčasnosti aktualizované 1-2 krát za rok.

Pre navigačné systémy Touch & Go a Touch&GO Plus použite Zákaznícky portál, kde nájdete návod a informácie o aktualizáciách, nastaveniach alebo nákupe ďalších produktov. Aktualizácie môžete tiež konzultovať s vaším autorizovaným partnerom.

* Zdroj dat: Navteq.
** Tieto možnosti nemusia byť dostupné pre všetky typy modulov. Pre viac informácií sa obráťte na vášho autorizovaného partnera Toyota

(1) Albánsko, Bielorusko, Belgicko, Bosna, Bulharsko, Chorvátsko, Čierna Hora, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko (vrátane Andorry a Monaka), Maďarsko, Island, Írsko, Taliansko (vrátane San Marina a Vatikánu), Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Macedónsko / Bývalá juhoslovanská republika, Malta, Moldavsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko (vrátane Kaliningradu), Grécko, Srbsko, Slovenská republika, Slovinsko, Španielsko (vrátane Gibraltáru a Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko (vrátane Lichtenštajnska), Turecko, Ukrajina a Veľká Británia.

(2) Evolučná databáza máp NAVTEQ® zahrnuje kategórie "Body záujmu (POI)". Tieto kategórie POI môžu byť dostupné pod odlišným menom / alebo zoskupením kategórii a/alebo zlúčením kategórií. Berte prosím do úvahy, že z dôvodu optimalizácie pamäte nemusia byť niektoré kategórie dostupné vo vašom zariadení. Navyše v rámci databázy máp Základných Bodov záujmu (Core POI) NAVTEQ®, môže váš systém obsahovať rozšírený zoznam kategórií Bodov záujmu zahrnujúci ešte viac informácií!

Zistite viac

Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový model Yaris Cross sa ukázal v pravom svetle. Zistite viac. Online služby MyT Online služby MyT Zistite viac Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Priekopnícka Toyota RAV4 dosiahla míľnik 10 miliónov predaných kusov v priebehu 26 rokov existencie a piatich generácií modelov. Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Zistite viac Toyota Mirai druhej generácie Toyota Mirai druhej generácie Zistite viac Športovci, ktorí nás inšpirujú k pohybu Športovci, ktorí nás inšpirujú k pohybu Zistite viac Projekty mobility Projekty mobility Zistite viac Mobilita pre všetkých Mobilita pre všetkých Vízia spoločnosti Toyota do budúcnosti