Toyota Hybrid

Servisný program

Vaše vozidlo značky Toyota je vybavené technológiou Hybrid Synergy Drive®, ktorá vie inteligentne kombinovať výkon benzínového a elektrického motora. Vďaka tomu získate výnimočne nízku spotrebu paliva a zároveň pokojnú a tichú jazdu.

 
Toyota Prius Hybrid :: Servisný program
Toyota Hybrid Synergy Drive - IkonaServisný program Toyota Hybrid

Hybrid Synergy Drive® je sofistikovaný systém, ktorý nepretržite monitoruje jazdné podmienky a zaisťuje optimálny výkon a odozvu vozidla. Aby si táto vyspelá technológia Toyoty udržala svoj výkon po mnoho rokov, potrebuje starostlivosť vyškolených špecialistov.

Každý autorizovaný servis Toyota má vyškolených mechanikov, vybavenie a znalosti potrebné na to, aby Váš Hybrid Synergy Drive® potrebnú starostlivosť dostal. Naši technici i mechanici Vášmu vozidlu rozumejú a môžete sa plne spoľahnúť na to, že mu budú venovať pozornosť, ktorú si bezpochyby zaslúži.

Toyota Hybrid Synergy Drive - IkonaKontrola hybridného systému

Najlepším spôsobom, ako zabezpečiť systému Hybrid Synergy Drive® dlhú životnosť, je jeho pravidelná ročná kontrola. Naši mechanici vykonajú jeho kompletný test. Výsledkom testu je prehľadná písomná správa o celkovom stave hybridného systému, z ktorej mechanik zistí, či je potrebné vykonať nejaký zásah na obnovenie bezchybnej funkčnosti systému a Vám vysvetlí všetky detaily. Táto kontrola je ideálnym spôsobom, ako získať prehľad o stave hybridného systému a tým dlhodobo zachovať optimálny výkon Vášho vozidla.

Toyota Hybrid Synergy Drive - IkonaPredĺžená starostlivosť o hybridnú batériu

Komponenty hybridného systému Vášho vozidla sú kryté zárukou, ktorá trvá 5 rokov alebo do najazdenia 100 000 km (podľa toho, čo nastane skôr). Ponúkame Vám Predĺženú starostlivosť o hybridnú batériu v dĺžke 1 roka alebo do najazdenia 15 000 km (podľa toho, čo nastane skôr), ak Vaše vozidlo úspešne absolvuje Kontrolu hybridného systému. Táto starostlivosť môže byť pravidelne obnovovaná až do okamihu, kedy od registrácie vozidla uplynie 10 rokov. Získate tak mnoho rokov bezstarostnej jazdy a budete mať istotu, že Vaše vozidlo funguje, ako má.

Toyota Hybrid Synergy Drive - IcoZverte svoje vozidlo Toyote

Systém Hybrid Synergy Drive® vytvorila Toyota a iba Toyota Vám môže ponúknuť skúsenosti aj starostlivosť potrebnú k tomu, aby si vaše vozidlo zachovalo výkon a spoľahlivosť. Aby ste mali pokoj, objednajte sa na Kontrolu hybridného systému u autorizovaného servisu Toyota.


Pozrite sa na video Hybridný Servis Toyota

Zistite viac

Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový model Yaris Cross sa ukázal v pravom svetle. Zistite viac. Online služby MyT Online služby MyT Zistite viac Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Priekopnícka Toyota RAV4 dosiahla míľnik 10 miliónov predaných kusov v priebehu 26 rokov existencie a piatich generácií modelov. Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Zistite viac Toyota Mirai druhej generácie Toyota Mirai druhej generácie Zistite viac Športovci, ktorí nás inšpirujú k pohybu Športovci, ktorí nás inšpirujú k pohybu Zistite viac Projekty mobility Projekty mobility Zistite viac Mobilita pre všetkých Mobilita pre všetkých Vízia spoločnosti Toyota do budúcnosti