Toyota Hybrid

Servisný program

Vaše vozidlo značky Toyota je vybavené technológiou Hybrid Synergy Drive®, ktorá vie inteligentne kombinovať výkon benzínového a elektrického motora. Vďaka tomu získate výnimočne nízku spotrebu paliva a zároveň pokojnú a tichú jazdu.

 
Toyota Prius Hybrid :: Servisný program
Toyota Hybrid Synergy Drive - IkonaServisný program Toyota Hybrid

Hybrid Synergy Drive® je sofistikovaný systém, ktorý nepretržite monitoruje jazdné podmienky a zaisťuje optimálny výkon a odozvu vozidla. Aby si táto vyspelá technológia Toyoty udržala svoj výkon po mnoho rokov, potrebuje starostlivosť vyškolených špecialistov.

Každý autorizovaný servis Toyota má vyškolených mechanikov, vybavenie a znalosti potrebné na to, aby Váš Hybrid Synergy Drive® potrebnú starostlivosť dostal. Naši technici i mechanici Vášmu vozidlu rozumejú a môžete sa plne spoľahnúť na to, že mu budú venovať pozornosť, ktorú si bezpochyby zaslúži.

Toyota Hybrid Synergy Drive - IkonaKontrola hybridného systému

Najlepším spôsobom, ako zabezpečiť systému Hybrid Synergy Drive® dlhú životnosť, je jeho pravidelná ročná kontrola. Naši mechanici vykonajú jeho kompletný test. Výsledkom testu je prehľadná písomná správa o celkovom stave hybridného systému, z ktorej mechanik zistí, či je potrebné vykonať nejaký zásah na obnovenie bezchybnej funkčnosti systému a Vám vysvetlí všetky detaily. Táto kontrola je ideálnym spôsobom, ako získať prehľad o stave hybridného systému a tým dlhodobo zachovať optimálny výkon Vášho vozidla.

Toyota Hybrid Synergy Drive - IkonaPredĺžená starostlivosť o hybridnú batériu

Komponenty hybridného systému Vášho vozidla sú kryté zárukou, ktorá trvá 5 rokov alebo do najazdenia 100 000 km (podľa toho, čo nastane skôr). Ponúkame Vám Predĺženú starostlivosť o hybridnú batériu v dĺžke 1 roka alebo do najazdenia 15 000 km (podľa toho, čo nastane skôr), ak Vaše vozidlo úspešne absolvuje Kontrolu hybridného systému. Táto starostlivosť môže byť pravidelne obnovovaná až do okamihu, kedy od registrácie vozidla uplynie 10 rokov. Získate tak mnoho rokov bezstarostnej jazdy a budete mať istotu, že Vaše vozidlo funguje, ako má.

Toyota Hybrid Synergy Drive - IcoZverte svoje vozidlo Toyote

Systém Hybrid Synergy Drive® vytvorila Toyota a iba Toyota Vám môže ponúknuť skúsenosti aj starostlivosť potrebnú k tomu, aby si vaše vozidlo zachovalo výkon a spoľahlivosť. Aby ste mali pokoj, objednajte sa na Kontrolu hybridného systému u autorizovaného servisu Toyota.


Pozrite sa na video Hybridný Servis Toyota

Zistite viac

Rad Toyota GR Rad Toyota GR Séria Toyota GR je rad čistých športových automobilov. Rad Toyota GR Sport Rad Toyota GR Sport Objavte radosť z jazdy na modeloch GR SPORT. Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový Yaris Cross sa vyfarbil GR 86, príbeh pokračuje GR 86, príbeh pokračuje Víta vás tretí model GR Toyota Hilux Toyota Hilux Nové ceny krytov nákladnej plochy Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Vyzbrojený ďalšími skúsenosťami, silnejším a rýchlejším Yarisom WRC a tromi odhodlanými posádkami – tím TOYOTA GAZOO Racing bojuje na Svetovom šampionáte rely 2018 a posúva hranice vyššie. Toyota Protect Toyota Protect Výstavný lesk trvá a trvá… A vášmu vozidlu poskytne plných 5 rokov ochrany. Apple CarPlay™ a Android Auto™ Apple CarPlay™ a Android Auto™ Riešenia, ktoré zjednodušia každú cestu Objavujte novú Toyotu Mirai Objavujte novú Toyotu Mirai Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris