Nový Hilux
Vytvára silný dojem

Povesť modelu Hilux, že si dokáže poradiť s každým terénom a prekonať každú prekážku, je legendárna. Dnes je táto ikona sveta vyrábaná od roku 1968 ešte výkonejšia a odolnejšia. Od robustného štýlu a výkonného nového motora po pohodlnejší zážitok z jazdy s prepojením s okolným svetom - nový HIlux bol testovaný na hraniciach svojich možností. Aby splnil to čo znamená výraz Invincible (neporaziteľný) a stopercentne to premietol do svojich vlastností.

pohľad zozadu
Skvelý Dizajn. V Každom Teréne.

Hilux prichádza s odvážnym novým vzhľadom, ktorý mu dododáva jedinečnosť. Jeho robustný vzhľad, pevné nárazníky a atraktívne LED svetlomety vyjadrujú silu a odlišnosť. Odolné materiály a neobyčajná úprava povrchov vo vnútri kabíny spolu s novými palubnými prístrojmi a 8” dotykovou obrazovkou v štýle tabletu ponúkajú novú úroveň kultivovanosti, ktorá uľahčuje každodenný život.

Vyšší výkon, vyšší krútiaci moment, väčšia zábava

Vďaka výkonným a účinným motorom dokáže Hilux hory prenášať. Nový 2,8-litrový vznetový motor s výkonom 204 k a krútiacim momentom 500 Nm prináša do svojej triedy prvotriedne parametre a úspornosť. Najvýkonnejší Hilux v dejinách poskytuje zrýchlenie a ťažnú silu na zvládnutie ťažkého nákladu s neuveriteľnou ľahkosťou. Vďaka pôsobivej spotrebe paliva je pri práci aj mimoriadne efektívny.

interiér
Pevný, odolný, spoľahlivý. Nespochybniteľný.

Či ide o vysoké zaťaženie alebo náročný terén, vždy je dôvod cítiť sa v tomto pickupe sebaisto. Okrem pôsobivého užitočného zaťaženia 1 t, ťažnej kapacity 3,5 t a manuálneho systému prepínania režimov jazdy 4x4 je nový Hilux vybavený množstvom asistenčných prvkov pre jazdu v teréne. Od automatického samosvorného diferenciálu cez asistent rozjazdu do kopca (HAC) po aktívne riadenie preklzu (A-TRC) sa postará o to, aby ste zostali v pohybe bez ohľadu na to, kam vás práca zavedie.

Príjemná rovnováha medzi pracovným a súkromným životom

Kultivovaný, pohodlný a dynamický - žiadny iný pickup neprináša takú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom ako nový Hilux. Dotyková 8’’ obrazovka Toyota Touch® 2 v štýle tabletu obsahuje množstvo multimediálnych funkcií, od integrácie smartfónov až po audiosystém JBL s technológiou CLARi-Fi od spoločnosti Harman, ktoré sa postarajú o vašu zábavu a pripojenie. Zadná kamera a súprava pokročilých bezpečnostných systémov poskytujú vítanú podporu pri riadení po dlhom pracovnom dni.

Víťaz v rely, neporaziteľný v skutočnom živote

Vďaka neobývanému terénu a neuveriteľným rýchlostiam je Dakar najlepšou skúškou kvality, odolnosti a spoľahlivosti vozidla. Model Hilux ako víťaz Rely Dakar naďalej preukazuje svoju legendárnu odolnosť v prípadoch, kde je dôvera prvoradá. Preto nech už križujete pieskové duny v súťaži alebo prekonávate hory piesku v práci, môžete sa spoľahnúť, že Hilux vás nikdy nesklame.

A čo hovorí na nový Hilux Rasťo Chvála?
Toyota Hilux

Zistiť viac o modeli Toyota Hilux

Príbeh modelu Hilux Príbeh modelu Hilux Spoznajte legendu. Úžitkové vozidlá Toyoty Úžitkové vozidlá Toyoty Zoznámte sa s vozidlami predurčenými na prácu Cesta na Rallye Dakar 2017 Cesta na Rallye Dakar 2017 Z extrému do extrému. Najpredávanejšie vozidlo na svete v 1 polroku 2016 Najpredávanejšie vozidlo na svete v 1 polroku 2016 Opäť Toyota Corolla. Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare na 12 mesiacov ZADARMO Predĺžená záruka Predĺžená záruka 3+2/160.000 km pre nové aj ojazdené vozidlá. Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Svetová premiéra vozidla, ktoré zmení zavedený poriadok a zbúra stereotypy. Nová Toyota C-HR!