Sledujte naživo tlačovú konferenciu z autosalónu v Ženeve

Utorok 6. marca 2018 o 9:45 (stredoeur. času)
Naživo zo Ženevského autosalónu 2018

V utorok 6. marca 2018 o 9:45 dopoludnia (stredoeurópskeho času) spustí Toyota živý stream zo svojej tlačovej konferencie na 88. ročníku medzinárodného ženevského autosalónu. Auris tretej generácie, predstavovaný vo svetovej premiére, prináša dynamickejší dizajn exteriéru a s celkom novým plno hybridným ústrojenstvom 2,0 litra z ponuky motorizácii pre Auris je navyše prvou praktickou ukážkou stratégie dvoch variant hybridného pohonu od Toyoty.

Vo svetovej premiére sa predstavuje aj nové AYGO s jedinečnou genetickou výbavou a ešte silnejším postavením vo vysoko konkurenčnej triede minivozidiel. Model prináša nielen mladistvejšie a markantnejšie spracovanie čelných partií, ale i vylepšené jazdné schopnosti a ovládateľnosť v prospech ešte väčšej zábavy za volantom.

V duchu svojej vízie “Lepšia mobilita pre všetkých” predstaví Toyota svoje súčasné aktivity na poli dizajnu a konštrukcie smerovanej k maximálnemu rozšíreniu budúcich elektromobilov s batériovým pohonom, elektromobilov poháňaných palivovými článkami (FCEV), technológiou autonómneho riadenia a umelej inteligencie (AI).

Toyota taktiež predstaví i moderný pretekársky koncept, ktorý signalizuje zasadenie sa značky vrátiť sa na trh s najviac ikonickým športovým vozidlom Toyota.