Toyota RAV4

Míľnik 10 miliónov predaných kusov

Priekopnícka Toyota RAV4 dosiahla míľnik 10 miliónov predaných kusov v priebehu 26 rokov existencie a piatich generácií modelov. Chceli by sme poďakovať našim zákazníkom za to, že s nami kráčali po tejto veľkolepej ceste.

Toyota RAV4 kráčala od úspechu k úspechu a vytvorila trh s kompaktnými mestskými SUV až po medzinárodný bestseller. To však nie je koniec dobrodružstva, my pôjdeme stále ďalej. Tento rok bude pre modelový rad RAV4 znamenať významný míľnik vo vývoji v podobe uvedenia nového modelu RAV4 Plug-in Hybrid, ktorý ponúkne zákazníkom ešte väčší potenciál čisto elektrickej jazdy s nulovými emisiami a nulovou spotrebou paliva.

/

Viac o modeli RAV4

Matej Beňuš Matej Beňuš Majiteľ novej Toyoty RAV4 Hybrid Nová Toyota Corolla a RAV4 Nová Toyota Corolla a RAV4 5 hviezdičiek od Euro NCAP Nová Toyota RAV4 a Camry Nová Toyota RAV4 a Camry Pozrite si aktuálnu ponuku Autosalón Paríž 2018 Autosalón Paríž 2018 Spoznajte nové modely Toyota! Toyota v New Yorku Toyota v New Yorku predstavila úplne nový model RAV4 Najpredávanejšie vozidlo na svete v 1 polroku 2016 Najpredávanejšie vozidlo na svete v 1 polroku 2016 Opäť Toyota Corolla. Hybridná technológia od Toyoty Hybridná technológia od Toyoty očami Auto magazínu. Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare na 12 mesiacov ZADARMO Predĺžená záruka Predĺžená záruka 3+2/160.000 km pre nové aj ojazdené vozidlá. Príbeh Toyoty RAV4 Príbeh Toyoty RAV4 Vozidlo, ktoré zmenilo zažité pravidlá.