Úplne nový Yaris

Prečo zastavovať, keď máte energie na rozdávanie?

A je to tu! V druhej polovici roka 2020 sa zdvihne opona a odhalí sa naše najočakávanejšie vydanie: úplne nový Yaris.
Štýlová, dynamická 4. generácia modelu Yaris s dokonalými proporciami využíva viac ako 20-ročné skúsenosti s hybridmi, ako aj kvalitu a inovácie. Predstavuje synonymum názvu Yaris a bude pripravená priniesť na cesty novú energiu.

Úplne nový Yaris otvorí svoje dvere na jeseň 2020. Nenechajte si to ujsť!

Prečo si neužiť každý moment?


Vďaka vylepšenému samonabíjaciemu hybridnému systému s lepšími reakciami, efektivitou, kultivovanosťou a dynamikou, ktorá prináša ostrú agilitu a kontrolu v momente, keď ju potrebujete, má úplne nový Yaris dosť energie na to, aby ste boli pripravení na čokoľvek.

 

Prečo nevyzerať stále dobre?


Úplne nový Yaris sa môže pochváliť nádhernými proporciami a športovým vzhľadom. Prichádza nielen s dokonalou príťažlivosťou, ale jazda a parkovanie v meste sa s ním stanú hračkou. V priestrannom interiéri vidieť inovatívny dizajn a pokročilé technológie, aby sa vodič dostal do centra každej jazdy.

 

Prečo nebyť v obraze?


Od inteligentných bezpečnostných systémov až po prémiové prvky, ktoré sa nikdy predtým neobjavili v kategórii kompaktných vozidiel – napríklad 10" projekčný displej (HUD). Úplne nový Yaris je nabitý technológiami, ktoré vám uľahčia život na cestách. Zároveň sa budete cítiť bezpečnejšie a môžete využívať lepšie pripojenie.

 

Prečo nejsť s dobou?


Ako lídri na poli hybridov už viac ako 20 rokov vylepšujeme samonabíjaciu hybridnú technológiu použitú v úplne novom modeli Yaris. Dnes jazdí na celom svete viac ako 12 miliónov hybridných vozidiel. Našu dynamickú, efektívnu a zábavnú hybridnú technológiu teraz ponúkame v rade charakteristických modelov, ktoré vyhovujú každému životnému štýlu.

Zistite viac

Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový model Yaris Cross sa ukázal v pravom svetle. Zistite viac. Online služby MyT Online služby MyT Zistite viac Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Priekopnícka Toyota RAV4 dosiahla míľnik 10 miliónov predaných kusov v priebehu 26 rokov existencie a piatich generácií modelov. Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Zistite viac Toyota Mirai druhej generácie Toyota Mirai druhej generácie Zistite viac Športovci, ktorí nás inšpirujú k pohybu Športovci, ktorí nás inšpirujú k pohybu Zistite viac Projekty mobility Projekty mobility Zistite viac Mobilita pre všetkých Mobilita pre všetkých Vízia spoločnosti Toyota do budúcnosti