Úplne nový Yaris

Prečo zastavovať, keď máte energie na rozdávanie?

A je to tu! V druhej polovici roka 2020 sa zdvihne opona a odhalí sa naše najočakávanejšie vydanie: úplne nový Yaris.
Štýlová, dynamická 4. generácia modelu Yaris s dokonalými proporciami využíva viac ako 20-ročné skúsenosti s hybridmi, ako aj kvalitu a inovácie. Predstavuje synonymum názvu Yaris a bude pripravená priniesť na cesty novú energiu.

Úplne nový Yaris otvorí svoje dvere na jeseň 2020. Nenechajte si to ujsť!

Prečo si neužiť každý moment?


Vďaka vylepšenému samonabíjaciemu hybridnému systému s lepšími reakciami, efektivitou, kultivovanosťou a dynamikou, ktorá prináša ostrú agilitu a kontrolu v momente, keď ju potrebujete, má úplne nový Yaris dosť energie na to, aby ste boli pripravení na čokoľvek.

 

Prečo nevyzerať stále dobre?


Úplne nový Yaris sa môže pochváliť nádhernými proporciami a športovým vzhľadom. Prichádza nielen s dokonalou príťažlivosťou, ale jazda a parkovanie v meste sa s ním stanú hračkou. V priestrannom interiéri vidieť inovatívny dizajn a pokročilé technológie, aby sa vodič dostal do centra každej jazdy.

 

Prečo nebyť v obraze?


Od inteligentných bezpečnostných systémov až po prémiové prvky, ktoré sa nikdy predtým neobjavili v kategórii kompaktných vozidiel – napríklad 10" projekčný displej (HUD). Úplne nový Yaris je nabitý technológiami, ktoré vám uľahčia život na cestách. Zároveň sa budete cítiť bezpečnejšie a môžete využívať lepšie pripojenie.

 

Prečo nejsť s dobou?


Ako lídri na poli hybridov už viac ako 20 rokov vylepšujeme samonabíjaciu hybridnú technológiu použitú v úplne novom modeli Yaris. Dnes jazdí na celom svete viac ako 12 miliónov hybridných vozidiel. Našu dynamickú, efektívnu a zábavnú hybridnú technológiu teraz ponúkame v rade charakteristických modelov, ktoré vyhovujú každému životnému štýlu.

Zistite viac

Jeden nádych - nekonečné možností Jeden nádych - nekonečné možností Pozri sa, čo športovci majú spoločné Môžete to byť vy Môžete to byť vy Budúcnosť produktov na zaistenie mobility Rad Toyota GR Rad Toyota GR Séria Toyota GR je rad čistých športových automobilov. Rad Toyota GR Sport Rad Toyota GR Sport Objavte radosť z jazdy na modeloch GR SPORT. Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový Yaris Cross sa vyfarbil Toyota VODÍK VODÍK Prirodzene dokonalé palivo Revolúcia Revolúcia Technológia, ktorou sa všetko od základu mení Nekonečné možnosti využitia vodíka Nekonečné možnosti využitia vodíka Zistite, ako Toyota revolučným spôsobom mení celý automobilový priemysel Toyota Budúcnosť Budúcnosť Vodíková spoločnosť GR 86, príbeh pokračuje GR 86, príbeh pokračuje Víta vás tretí model GR Toyota Hilux Toyota Hilux Nové ceny krytov nákladnej plochy Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Vyzbrojený ďalšími skúsenosťami, silnejším a rýchlejším Yarisom WRC a tromi odhodlanými posádkami – tím TOYOTA GAZOO Racing bojuje na Svetovom šampionáte rely 2018 a posúva hranice vyššie.