Úplne nový Highlander Hybrid
Veľký priestor, nízke emisie

Predstavujeme úplne nový Highlander. Štýlové a priestranné sofistikované sedemmiestne SUV je vybavené našou najnovšou hybridnou technológiou a inteligentným pohonom všetkých kolies (AWD-i). Okrem pohodlnej jazdy si v modeli Highlander užijete výkon, efektivitu a univerzálnosť, aby ste udržali tempo s aktívnym životným štýlom.

Predpredaj nového modelu Highlander Hybrid sa na Slovensku práve začal!

interior
ŠTÝL A PRIESTOR PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Vďaka mohutnému vzhľadu a úžasným 20“ zliatinovým diskom kolies sa model Highlander vyznačuje sofistikovaným vzhľadom mestského SUV spolu s robustnou príťažlivosťou terénneho vozidla. 
 
Nefalšovaný sedemmiestny Highlander má všestranný interiér, prináša množstvo priestoru pre cestujúcich v treťom rade a jednoduchý prístup pre dvoch dospelých. Vďaka senzoru na pohyb nohy môžete využívať prístup do veľkého batožinového priestoru s objemom 658 litrov bez ovládania rukami. Možno ho rozšíriť na 1 909 litrov – aby ste mali vždy k dispozícii potrebný priestor.

rear view
BEZKONKURENČNÁ ROVNOVÁHA VÝKONU A ÚROVNE EMISIÍ

Highlander využíva hybridnú pohonnú jednotku štvrtej generácie, čo znamená všetky výhody veľkého SUV bez kompromisov v oblasti efektivity a emisií.
 
2,5-litrový motor Hybrid Dynamic Force s hladkým chodom má v modeli Highlander výkon 246 koní. Ponúka špičkovú rovnováhu výkonu a úspornosti, pričom emisie CO2 sú na úrovni len od 146 g/km a spotreba paliva od 6,6 l/100 km. Súčasťou štandardnej výbavy je systém AWD-i, ktorý zaisťuje zdokonalenú kontrolu a vyššiu bezpečnosť, a rovnako aj dynamickú a pohodlnú jazdu. V modeli Highlander si užijete upokojujúcu jazdu na každom zo siedmich sedadiel. 

Interior-v2
SKVELÝ KOMFORT A MNOŽSTVO FUNKCIÍ

Tichú a kultivovanú jazdu v modeli Highlander ďalej spríjemňuje skutočne prémiová kabína s dokonalým remeselným spracovaním, materiálmi jemnými na dotyk a množstvo funkcií vybavenia a konektivity v štandardnej výbave.
 
Medzi prémiové interiérové prvky* patria odvetrávané predné sedadlá, audiosystém JBL s 11 reproduktormi a 12,3” dotykový displej multimediálneho systému s navigáciou a funkciou integrácie smartfónov prostredníctvom Apple CarPlay™ a Android Auto™. Aby sa predišlo kolíziám alebo sa zmiernili ich následky, Highlander obsahuje najnovší balík systémov Toyota Safety Sense spolu s projekčným displejom a digitálnym spätným zrkadlom*, s ktorými bude jazda pokojnejšia.
 
* Podľa zvolenej výbavy