Toyota C-HR

finalista súťaže Auto roka 2017

Nová Toyota C-HR bola zvolená za jedného zo siedmich finalistov súťaže o „Auto roka 2017“. Túto správu oznámila porota dňa 28. novembra 2016.

/

Na Slovenskom trhu sa začal predpredaj modelu začiatkom októbra 2017, a pred pár dňami sa začal oficiálny predaj modelu, kedy dorazili k autorizovaným predajcom prvé vozidlá.

Záujemcovia sa tak môžu objednať na testovaciu jazdu priamo u predajcov značky Toyota. Nové C-HR vo variante s preplňovaným motorom 1,2 Turbo je k dispozícii za 18 790€. Hybridný variant štartuje na cene od 24 490€.

Karl Schlicht, výkonný viceprezident spoločnosti Toyota Motor Europe, povedal:  

„Teší nás, že model Toyota C-HR sa prepracoval do užšieho výberu. Zároveň nám naši predajcovia posielajú skvelé správy, hlásia vysoký dopyt po vozidle. To je dôkaz, že naše odvážne rozhodnutie presunúť sa smerom k výraznému, „pútavému“ dizajnu, vysokej senzorickej kvalite interiéru, mimoriadne účinnej hybridnej pohonnej jednotke a vynikajúcej dynamike jazdy ocenilo už veľa zákazníkov. Do rýchlo rastúceho segmentu C-SUV zavial nový vietor“.

Spomínaný model sa stal finalistom “Auto roka 2017” taktiež v Slovenskej republike.

Zistite viac

Toyota na autosalóne v Bratislave Toyota na autosalóne v Bratislave Pozrite si Toyotu C-HR Hy-Power Premiéry Toyoty Premiéry Toyoty Toyota na autosalóne vo Frankfurte 2017 Mestské vozidlá Mestské vozidlá Vozidlá pre váš život v meste Rodinné vozidlá Rodinné vozidlá Splnia všetky vaše potreby Toyota C-HR Toyota C-HR Zoznámte sa s modelom navrhnutým s vášňou Toyota C-HR – The Night That Flows Toyota C-HR – The Night That Flows Svetová premiéra „tranzitného“ divadelného zážitku. Toyota #UrbanReflectionsMadrid #UrbanReflectionsMadrid Európski fotografi zachytávajú príbeh Toyoty C-HR v odraze mesta. Terénne a športové vozidlá Terénne a športové vozidlá Pripravené na čokoľvek Toyota na autosalóne v Paríži Toyota na autosalóne v Paríži Posúvame hranice k lepšiemu. Hybridná technológia od Toyoty Hybridná technológia od Toyoty očami Auto magazínu. Toyota C-HR získala päť hviezdičiek EuroNCAP Toyota C-HR získala päť hviezdičiek EuroNCAP Zistite viac o spoľahlivosti Toyoty. Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Svetová premiéra vozidla, ktoré zmení zavedený poriadok a zbúra stereotypy. Nová Toyota C-HR!