V pretekárskom tempe v ústrety budúcnosti

Toyota na autosalóne v Paríži

Záujem všetkých automobilových fanúšikov sa začína sústreďovať na Paríž, "mesto svetla" pýšiace sa pozoruhodnou históriou kultúry a pokroku, a preto sa Toyota rozhodla práve na autosalóne v Paríži prezentovať svoju víziu budúcnosti motorizmu. 

V očiach Toyoty vyzerá budúcnosť optimisticky, pretože TOYOTA GAZOO Racing práve vstupuje do novej vzrušujúcej epochy vo svete motoristického športu, Toyota C-HR prvý raz vychádza na cesty a v európskej premiére sa na autosalóne predstavuje celkom nový Prius Plug-in Hybrid!

/
 
Posúvame hranice k lepšiemu

V Paríži sa dostáva do pozornosti projekt TOYOTA GAZOO Racing, pod ktorým sa sústreďujú všetky naše aktivity v oblasti motoristického športu. To nám umožní pokračovať v ďalších inováciách a vývoji nových technológií, pričom vďaka skúsenostiam nadobudnutým pri testovaní našich pretekárskych vozidiel až na hranicu možností dokážeme zlepšovať aj sériové modely, ktoré používate deň čo deň.  
 
Vlajku projektu TOYOTA GAZOO Racing nesie nová Toyota Yaris WRC, aktuálne testované vozidlo novej generácie. Súčasťou expozície je aj model Toyota C-HR Racing, ktorý si tento rok už vyskúšal pretekársky okruh počas vytrvalostnej súťaže 24 hodín Nürburgringu. 

Zistite viac

 
 
/
Surový diamant

Toyota C-HR sa už čoskoro objaví na uliciach miest, iba rok po premiére príslušného konceptu na vlaňajšom autosalóne vo Frankfurte. V Paríži sa budete môcť osobne zoznámiť s jej prepracovaným interiérom aj vonkajším designom postaveným na motíve diamantu.
 
Vývojári nášho nového atraktívneho crossoveru premysleli každučký detail, od spínačov v tvare diamantu až po vzor na výplniach dverí alebo dokonca reproduktory JBL. Toyota C-HR sa v plnej miere zameriava na potreby vodiča v snahe poskytnúť pôžitok z jazdy vo veľkom štýle prostredníctvom špičkovej funkčnosti a priestornej kabíny. Nenechajte si ujsť mimoriadny interiér tohto vozidla! 

Zistite viac

 
 
/
Priekopník hybridného pohonu

Zoznámte sa s Toyotou Prius Plug-in Hybrid 2. generácie – významným krokom dopredu na našej ceste k vytvoreniu maximálne ekologického vozidla. Toto vozidlo prostredníctvom nižšej spotreby, lepších jazdných vlastností a štýlového prevedenia posúva plug-in hybridy na novú úroveň. Oproti predchádzajúcej generácii sa chváli dvojnásobným dojazdom na elektrinu a navyše predstavuje celý rad celkom nových technológií – vrátane fotovoltaickej strechy pre predĺženie dojazdu na elektrinu, systému pohonu s dvojicou elektromotorov a klimatizácie využívajúcej tepelné čerpadlo s mechanizmom vháňania vzduchu – čo z neho robí skutočného priekopníka!

Zistite viac

 
 
/
Vyčaruje úsmev na tvári

Toyota GT86 v prevedení 2017 priváža do Paríža svoje osobné čaro, modernizovaná a pripravená v budúcom roku vyraziť na cesty. S ešte lepšou stabilitou, odozvou a jazdnými vlastnosťami doslova láka k usadnutiu za volant, aby rozprúdila krv vo vašich žilách! Dokonalejšia aerodynamika a režim "track" zlákajú aj vás k jazde na pretekárskych okruhoch. Toyota GT86 je teraz ešte elegantnejšia a nepochybne vyčaruje úsmev na tvári každého automobilového fanúšika!

Zistite viac

 
 
/
Lepší ako konvenčný dodávateľ energie

V tohoročnom okienku do budúcnosti sa predstavuje vývojová štúdia TOYOTA FCV PLUS. Koncepčný mestský model kompaktných rozmerov s nulovými emisiami môže fungovať aj ako nezávislý zdroj energie. O elektrinu vyrobenú z vodíka sa tento koncept dokáže po zaparkovaní podeliť s inými automobilmi alebo ju dodávať do energetickej siete. Súpravu palivových článkov môžete z vozidla dokonca celkom vybrať a tento čistý zdroj energie využiť inde. Efektívnym využívaním energie to však nekončí – priestorný interiér je zdrojom radosti aj pri samotnej jazde.

Viac informácií

Toyota na autosalóne v Bratislave Toyota na autosalóne v Bratislave Pozrite si Toyotu C-HR Hy-Power Premiéry Toyoty Premiéry Toyoty Toyota na autosalóne vo Frankfurte 2017 Mestské vozidlá Mestské vozidlá Vozidlá pre váš život v meste Rodinné vozidlá Rodinné vozidlá Splnia všetky vaše potreby Toyota C-HR Toyota C-HR Zoznámte sa s modelom navrhnutým s vášňou Toyota C-HR – The Night That Flows Toyota C-HR – The Night That Flows Svetová premiéra „tranzitného“ divadelného zážitku. Toyota #UrbanReflectionsMadrid #UrbanReflectionsMadrid Európski fotografi zachytávajú príbeh Toyoty C-HR v odraze mesta. Terénne a športové vozidlá Terénne a športové vozidlá Pripravené na čokoľvek Nová Toyota C-HR Nová Toyota C-HR Finalistom súťaže Auto roka 2017. História športových vozidiel Toyota História športových vozidiel Toyota Tradícia dlhšia ako 50 rokov. História športových vozidiel História športových vozidiel Toyota GT86 nefalšovaná radosť z jazdy. Hybridná technológia od Toyoty Hybridná technológia od Toyoty očami Auto magazínu.