Autocentrum Nitra

najúspešnejším slovenským predajcom značky Toyota

Toyota Motor Europe (TME) oznámila v Antverpách víťaza Európskej ceny zákazníckych referencií ‘Ichiban’ pre rok 2016. Ocenenie za Slovenskú republiku prevzal majiteľ spoločnosti Autocentrum Nitra, pán Stanislav Rusko.

„Ichiban je veľmi prestížne ocenenie, ktoré každým rokom posúva kvalitu poskytovaných služieb zákazníkom na vyššiu úroveň. Toyota Autocentrum Nitra uspela v prísnych hodnotiacich kritériách a stala sa víťazom pre rok 2016. Tým potvrdila nielen vysokú úroveň servisu a služieb pre zákazníkov, ale aj obchodný úspech, ktorý sprevádza značku Toyota na slovenskom trhu v minulom roku ale taktiež aj tento rok.“

povedal Milan Kočka, riaditeľ spoločnosti Toyota Central Europe-Slovakia.

Filozofia „Zákazník na prvom mieste“ bola vždy pre Toyotu kľúčová a je možné povedať, že je už súčasťou firemnej genetickej výbavy. V duchu tejto filozofie si predajcovia v tomto roku odniesli celkovo 45 ocenení, prostredníctvom ktorých bolo vyjadrené uznanie obchodníkom na 33 trhoch za vynikajúce výsledky v oblasti zákazníckych referencií za predajné aj popredajné služby.

Toyota ocenila 45 najúspešnejších európskych predajcov - Ichiban’ pre rok 2016
Toyota - Autocentrum Nitra - Ichiban’ pre rok 2016

Filozofiu postavenú na zákazníckych potrebách zdôraznil prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Toyota Motor Europe (TME) Dr. Van Zyl počas prejavu na slávnostnom odovzdávaní cien, kde najúspešnejším predajcom oznámil:

„Ukázali ste v praxi, že dávať zákazníka na prvé miesto vedie aj k obchodným úspechom.“ Ďalej doplnil: „Toyota chce byť na všetkých európskych trhoch jednotkou v zákazníckych referenciách. Najdôležitejším cieľom je byť jednotkou v srdciach a mysliach našich zákazníkov, bez ohľadu na miesto.“

Hodnotenia sa zúčastnilo celkovo 2300 európskych predajcov na základe zákazníckych referencií a obchodných výsledkov. Najúspešnejší predajcovia sa následne pripojili k oslave dosiahnutých výsledkov v spoločnosti top managementu TME a ďalších predajcov v belgických Antverpách.