Nová vysokovýkonná Toyota Yaris

v Ženeve

12-01-2017

Na pripravovanom medzinárodnom autosalóne v Ženeve (9. – 19. marca 2017) odhalí spoločnosť Toyota nový vysokovýkonný variant modelu Yaris. Táto nová športová verzia, stelesňujúca dynamiku modelového radu Yaris, bude vystavená po boku novej verzie WRC, ktorá sa v premiére predstaví 19. januára na Rely Monte Carlo.

Nový vysokovýkonný variant modelu Yaris vychádza z trojdverovej verzie a je vybavený silným motorom s výkonom viac ako 210 koní (DIN). Vytvára akési prepojenie medzi rely verziou Yaris WRC a modelovým radom Yaris.

Celá ponuka vozidiel Yaris bude zároveň profitovať z rovnakých dizajnových úprav, ako je nová predná maska, nový štýl zadnej časti a modernizovaný interiér. Okrem týchto estetických vylepšení sa môže pochváliť aj viacerými technickými modifikáciami, ktorých cieľom bolo zvýšiť celkový komfort a zlepšiť jazdné vlastnosti vozidla.

Bude to znamenať osvieženie celej ponuky vozidiel Yaris a tiež posilnenie hybridnej verzie Yaris Hybrid. Yaris Hybrid naďalej predstavuje jedinečnú ponuku v rámci nižšej triedy a tvorí viac ako 40 % všetkých predaných vozidiel Yaris v Európe.

Zistite viac

Latvala vyhral švédsku rely Latvala vyhral švédsku rely Je na čele priebežného poradia šampionátu. Tím TOYOTA GAZOO Racing Tím TOYOTA GAZOO Racing Švédska rely. TOYOTA GAZOO Racing predstavil svoj špeciál TOYOTA GAZOO Racing predstavil svoj špeciál Toyota Yaris WRC Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Toyota Yaris oslavuje 20 rokov Toyota Yaris oslavuje 20 rokov Pozrite si edíciu Y20 TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing víťazstvo v Rely Nemecko Rast značky Toyota Rast značky Toyota pokračuje aj v roku 2018 Nemecký prieskum Nemecký prieskum Najspokojnejší sú vodiči Toyoty! Rely Sardínia Rely Sardínia Esapekka Lappi vybojoval tretie miesto