Pri príležitosti uvedenia novej Toyoty C-HR vyzvala Toyota niekoľko z najlepších fotografov Európy, aby zachytili atmosféru mestského koloritu zrkadliacu sa v novom kupé-crossoveri. Výsledkom tohto výnimočného projektu spolupráce je zbierka 24 fotografií zachytávajúcich Toyotu C-HR vždy v osobitom poňatí každého z fotografov publikujúcich na sieti Instagram zapojených do tohto projektu.

Fotografi z celej Európy, prezentujúci svoju tvorbu na Instagrame, sa 26. a 27. novembra 2016 zišli v Madride s cieľom rozbehnúť novú formu jedinečnej spolupráce. Zadanou úlohou bolo zachytiť novú Toyotu C-HR v kontexte mesta, vrátane motívu "reflexie" v súlade s nedávno uvedenou televíznou kampaňou pre európskych divákov. Každý z fotografov sa v priebehu 24 hodín samostatne vydal na prieskum Madridu s Toyotou C-HR s úlohou obstarať čo najdokonalejšie zábery. Výsledkom je zbierka 24 snímok, z ktorých každá zachytáva dizajn vozidla výnimočne osobitým a kreatívnym spôsobom.

Do projektu sa zapojilo celkom 19 fotografov z 13 krajín prezentujúcich na sociálnej sieti Instagram; každý z účastníkov pritom dokázal do svojich snímok otlačiť svoj vlastný kreatívny prístup a vizuálny jazyk. Zadanie projektu obsahovalo základné informácie ku kreatívnemu nasmerovaniu, napriek tomu hlavnou úlohou fotografov bolo zachovať si osobitý štýl, aby výsledný súbor snímok bol čo najpestrejší.

Víkend to bol po všetkých stránkach náročný – od odvážneho zadania a zdolávania mestskej džungle Madridu až po miestami nepriaznivé klimatické podmienky. Ale pre našich fotografov nebola žiadna výzva dosť veľká. Pozrite sa nižšie na ich príbehy.

Od 1. februára 2017 bude zbierka 24 fotografií spoločne s Toyotou C-HR vystavená aj v priestoroch Le Rendez-Vous Toyota, európskeho vlajkového autosalónu značky Toyota na Champs Elysées v Paríži.

Ďalšie informácie o modeli Toyota C-HR

Toyota na autosalóne v Bratislave Toyota na autosalóne v Bratislave Pozrite si Toyotu C-HR Hy-Power Premiéry Toyoty Premiéry Toyoty Toyota na autosalóne vo Frankfurte 2017 Mestské vozidlá Mestské vozidlá Vozidlá pre váš život v meste Rodinné vozidlá Rodinné vozidlá Splnia všetky vaše potreby Toyota C-HR Toyota C-HR Zoznámte sa s modelom navrhnutým s vášňou Toyota C-HR – The Night That Flows Toyota C-HR – The Night That Flows Svetová premiéra „tranzitného“ divadelného zážitku. Terénne a športové vozidlá Terénne a športové vozidlá Pripravené na čokoľvek Nová Toyota C-HR Nová Toyota C-HR Finalistom súťaže Auto roka 2017. Toyota na autosalóne v Paríži Toyota na autosalóne v Paríži Posúvame hranice k lepšiemu. Hybridná technológia od Toyoty Hybridná technológia od Toyoty očami Auto magazínu. Toyota C-HR získala päť hviezdičiek EuroNCAP Toyota C-HR získala päť hviezdičiek EuroNCAP Zistite viac o spoľahlivosti Toyoty. Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Svetová premiéra vozidla, ktoré zmení zavedený poriadok a zbúra stereotypy. Nová Toyota C-HR!