Spoznajte budúcnosť už dnes

Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016

Zasnežené hory v kontraste hlbokých jazier, to je typická scenéria Ženevy. Po roku sem opäť zamieria milovníci automobilového priemyslu, aby obdivovali novinky, ktoré prináša Geneva Motor Show. Návštevníci autosalónu majú šancu zazrieť budúcnosť v stánku spoločnosti Toyota. Stelesňuje ju vozidlo, ktoré bude pútať pozornosť a na ceste ho nikto neprehliadne. Spoznajte novú Toyotu C-HR.

Svetová premiéra vozidla, ktoré zmení zavedený poriadok a zbúra stereotypy. C-HR má všetko, čo sa od hviezdy autosalónu očakáva. Automobil je dramatický, dynamický a vzbudzuje túžbu. Toto vzrušujúce "Coupe High Rider" nie je jediné, ktoré zaujme návštevníkov. Toyota predstaví aj revolučný koncept Kikai, vodíkový Mirai, nezničiteľný a nezastaviteľný Hilux aj večného a vďačného "pracanta" Proace.

Čítajte ďalej a dozviete sa viac o našich novinkách

 
 
Splní Vaše predstavy


Úplne nová Toyota C-HR píše novú kapitolu dejín značky Toyota. Toto "svalnaté" kupé s "obtekajúcim štýlom" maskujúcim zvýšenú kabínu SUV je vozidlo s osobitým vzhľadom, aký tu ešte nebol. Toyota C-HR je určená pre ľudí, ktorí žijú naplno a chcú si užívať aj chvíle za volantom. Ku komfortnej jazde prispieva aj zvýšená poloha za volantom. S týmto vozidlom hravo zvládnete všetky nástrahy, ktoré prináša moderný život v meste. Toyota C-HR splní vaše očakávania. Viac o C-HR

Toyota Kikai 2016
 
Odhalená krása techniky


Zaujímalo vás niekedy, čo sa odohráva vo vnútri vášho vozidla počas jazdy? Ak áno, máte možnosť to zistiť. Senzačný koncept Toyota Kikai odhaľuje vnútorné funkcie vozidla a všetko skryté vystavuje na obdiv. Všetky mechanické pohyby a procesy sú viditeľné.

Naši konštruktéri mali pri tvorbe tohto konceptu voľné ruky, aby mohli vytvoriť auto v jeho rýdzej podobe. Ukázali krásu komponentov ako napríklad chladič, systém riadenia, brzdy, palivová nádrž a zavesenie predných kolies. Trojsedadlové usporiadanie kabíny posadí vodiča uprostred diania, takže bude mať dokonalý výhľad do všetkých strán. Ak k tomu pripočítame hybridný pohon, dokonalý vodičský zážitok je zaistený.

Toyota Mirai 2016
 
Mirai: Palivové články, pohon budúcnosti, je tu


Prehliadka vozidiel z dielní spoločnosti Toyota pokračuje vozidlom Mirai. Model Toyota Mirai, vozidlo poháňané palivovými články, už možno vidieť na cestách vo vybraných krajinách. Vydalo sa tak na priekopnícku cestu inovácií, rovnako ako pred 20 rokmi Prius s hybridnou technológiou.

Mirai bude stáť na začiatku "evolúcie" vodíkového pohonu a pomôže získavať cenné poznatky vrátane poznatkov od samotných vodičov, ktoré pomôžu pri ďalšom vývoji tejto technológie. Vodiči vozidla Toyota Mirai si budú môcť užiť približne 500 km jazdy bez emisií. Zastávka na doplnenie paliva im zaberie len 3 až 5 minút. Pri jazde bude z výfuku vychádzať len čistá voda. Je zrejmé, že Toyota Mirai prináša budúcnosť už dnes.

Toyota Hilux 2016
 
Drsný navonok, pohodlný vo vnútri


Ak ide o odolné vozidlá, žiadne nie je odolnejšie než Hilux! V stánku spoločnosti Toyota sa predstavuje úplne nová generácia, ktorá vyzerá ešte odolnejšie než kedykoľvek predtým. Nový Hilux je pripravený čeliť ešte väčším výzvam. Vďaka vylepšenému podvozku, zosilnenej úložnej ploche a prepracovanému zaveseniu kolies je odhodlaný popasovať sa s tvrdou prácou aj v extrémnych podmienkach.

Okrem odolného zovňajšku má však aj pohodlný interiér. Vo vnútri sa nachádza úplne nový interiér s kvalitou vozidiel SUV, ktorý ponúka vysokú úroveň spracovania a dokáže spríjemniť náročný pracovný deň. Odolné, mimoriadne kvalitné materiály spolu so 7-palcovým multimediálnym systémom s dotykovou obrazovkou a 4,2-palcovým farebným multiinformačným displejom dodávajú vozidlu potrebnú dávku inovácií, zatiaľ čo nový úspornejší a silnejší motor 2,4 D-4D mu dodáva potrebnú silu.

Toyota Proace 2016
 
Váš partner pre každodennú prácu


Po revolučnom, robustnom a spoľahlivom modeli Toyota Poace prichádza aj úplne nový model Proace Verso. Je určený pre tých, ktorí hľadajú pohodlné, všestranné a praktické cestovanie. Je pokračovaním v dlhom rade osobných automobilov Toyota. Úplne nový Proace Verso je určený pre každého – či už podnikáte v preprave osôb alebo potrebujete dopraviť svoju rodinu na víkend.

Bude k dispozícii so štyrmi stupňami výbavy a s tromi dĺžkami karosérie. Do najdlhšej verzie sa zmestí až deväť osôb, zatiaľ čo úplne nová najkratšia verzia má vynikajúci pomer veľkosti a vnútorného priestoru. Na dlhom zozname celého radu inovatívnych funkcií nájdete posuvné sedadlá, panoramatickú strechu, automatické posúvanie bočných dverí (nožný systém) a aj bezpečnostný systém Toyota Safety Sense.

Zistite viac

Toyota Hilux Toyota Hilux Nové ceny krytov nákladnej plochy Čím odolnejšie, tým lepšie. Čím odolnejšie, tým lepšie. Toyota na Rely Dakar Rast značky Toyota Rast značky Toyota pokračuje aj v roku 2018 Toyota Toyota Toyota Najhodnotnejšia motoristická značka Toyota na autosalóne v Bratislave Toyota na autosalóne v Bratislave Pozrite si Toyotu C-HR Hy-Power Nový Hilux v špeciálnej edícii Nový Hilux v špeciálnej edícii Invincible 50 Chrome Edition Čím drsnejší, tým lepší. Čím drsnejší, tým lepší. Toyota na Dakarskej rely. Premiéry Toyoty Premiéry Toyoty Toyota na autosalóne vo Frankfurte 2017 Mestské vozidlá Mestské vozidlá Vozidlá pre váš život v meste Toyota C-HR Toyota C-HR Zoznámte sa s modelom navrhnutým s vášňou Príbeh modelu Hilux Príbeh modelu Hilux Spoznajte legendu. Toyota C-HR – The Night That Flows Toyota C-HR – The Night That Flows Svetová premiéra „tranzitného“ divadelného zážitku.