Legenda je späť

Nová Toyota GR Supra, inšpirovaná viac ako päťdesiatročnou bohatou históriou, sprostredkuje tie najrýdzejšie zážitky za volantom. Svojím opojným spojením výkonu, vyváženosti a agility ponúka všetkým nadšencom naozaj vrcholnú formu radosti spojenej s riadením.

Behom prvého roka po uvedení na trh v Európe nájde svojho majiteľa prvých 900 nových vozidiel Toyota GR Supra; títo zákazníci, ktorí sa rozhodli si tento rýdzo športový automobil rezervovať ako prví, získajú navyše hneď niekoľko špeciálnych výhod.

Pozrite si technické údaje

Pre ten pocit

Vpredu uložený radový šesťvalec novej Toyoty Supra disponuje všetkými esenciami potrebnými k nabudeniu vašich zmyslov. Preplňovaný agregát s objemom 3,0 litra v našom športovom vozidle, ktorý je vo svojom živle na bežných cestách i pretekárskych okruhoch, ponúkne viac ako 340 koní pre suverénne dávkovanie výkonu s okamžitou odozvou.

Pozrite si technické údaje

Súťaženie má v krvi

Nová Toyota GR Supra je prvým modelom s označením GR, ktorý bude vyrábať TOYOTA GAZOO Racing pre globálne trhy. Stavia pritom na skúsenostiach získaných vo svete vrcholných automobilových súťaží a zhmotňuje rýdzo športové vozidlo, ktoré je vo svojom živle na limite pri zdolávaní okruhov, taktiež pri prechádzaní vašou obľúbenou cestou za mestom.

Objavte svet pretekania

Ďalšie informácie o TOYOTA GAZOO Racing

Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový model Yaris Cross sa ukázal v pravom svetle. Zistite viac. Online služby MyT Online služby MyT Zistite viac Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Priekopnícka Toyota RAV4 dosiahla míľnik 10 miliónov predaných kusov v priebehu 26 rokov existencie a piatich generácií modelov. Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Zistite viac Toyota Mirai druhej generácie Toyota Mirai druhej generácie Zistite viac Športovci, ktorí nás inšpirujú k pohybu Športovci, ktorí nás inšpirujú k pohybu Zistite viac Projekty mobility Projekty mobility Zistite viac Mobilita pre všetkých Mobilita pre všetkých Vízia spoločnosti Toyota do budúcnosti