Legenda je späť

Nová Toyota GR Supra, inšpirovaná viac ako päťdesiatročnou bohatou históriou, sprostredkuje tie najrýdzejšie zážitky za volantom. Svojím opojným spojením výkonu, vyváženosti a agility ponúka všetkým nadšencom naozaj vrcholnú formu radosti spojenej s riadením.

Behom prvého roka po uvedení na trh v Európe nájde svojho majiteľa prvých 900 nových vozidiel Toyota GR Supra; títo zákazníci, ktorí sa rozhodli si tento rýdzo športový automobil rezervovať ako prví, získajú navyše hneď niekoľko špeciálnych výhod.

Pozrite si technické údaje

Pre ten pocit

Vpredu uložený radový šesťvalec novej Toyoty Supra disponuje všetkými esenciami potrebnými k nabudeniu vašich zmyslov. Preplňovaný agregát s objemom 3,0 litra v našom športovom vozidle, ktorý je vo svojom živle na bežných cestách i pretekárskych okruhoch, ponúkne viac ako 340 koní pre suverénne dávkovanie výkonu s okamžitou odozvou.

Pozrite si technické údaje

Súťaženie má v krvi

Nová Toyota GR Supra je prvým modelom s označením GR, ktorý bude vyrábať TOYOTA GAZOO Racing pre globálne trhy. Stavia pritom na skúsenostiach získaných vo svete vrcholných automobilových súťaží a zhmotňuje rýdzo športové vozidlo, ktoré je vo svojom živle na limite pri zdolávaní okruhov, taktiež pri prechádzaní vašou obľúbenou cestou za mestom.

Objavte svet pretekania

Ďalšie informácie o TOYOTA GAZOO Racing

Jeden nádych - nekonečné možností Jeden nádych - nekonečné možností Pozri sa, čo športovci majú spoločné Môžete to byť vy Môžete to byť vy Budúcnosť produktov na zaistenie mobility Rad Toyota GR Rad Toyota GR Séria Toyota GR je rad čistých športových automobilov. Rad Toyota GR Sport Rad Toyota GR Sport Objavte radosť z jazdy na modeloch GR SPORT. Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový Yaris Cross sa vyfarbil Toyota VODÍK VODÍK Prirodzene dokonalé palivo Revolúcia Revolúcia Technológia, ktorou sa všetko od základu mení Nekonečné možnosti využitia vodíka Nekonečné možnosti využitia vodíka Zistite, ako Toyota revolučným spôsobom mení celý automobilový priemysel Toyota Budúcnosť Budúcnosť Vodíková spoločnosť GR 86, príbeh pokračuje GR 86, príbeh pokračuje Víta vás tretí model GR Toyota Hilux Toyota Hilux Nové ceny krytov nákladnej plochy Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Vyzbrojený ďalšími skúsenosťami, silnejším a rýchlejším Yarisom WRC a tromi odhodlanými posádkami – tím TOYOTA GAZOO Racing bojuje na Svetovom šampionáte rely 2018 a posúva hranice vyššie.