Súťaženie má v krvi

Skúsenosti z  pretekárskych tratí

Nová Toyota Supra z dielne tímu TOYOTA GAZOO Racing stavia na skúsenostiach získaných vo svete automobilových súťaží a zhmotňuje rýdzo športové vozidlo, ktoré je vo svojom živle na limite pri zdolávaní okruhov, ale aj pri prechádzaní vašej obľúbenej trasy za mestom.

Koncepčný model GR Supra Racing Concept

Koncepčný model GR Supra Racing Concept, prvý raz odhalený v rámci ženevského autosalónu 2018, stavia na klasickom usporiadaní (motor vpredu, pohon zadných kolies) a využíva pokrokové ľahké materiály v kombinácii s pretekársky zameraným interiérom, čím dokonale vyjadruje našu filozofiu potešenia za volantom.

Ďalšie účasti v motoristickom športe

TOYOTA GAZOO Racing sa zapája do popredných motoristických súťaží po celom svete, od svetového šampionátu vytrvalostných súťaží (WEC) a svetového rely šampionátu (WRC) až po preteky 24 hodín Nürburgringu. Pri zdolávaní výziev v zápale bojov vymýšľame nové technológie a vyrábame stále lepšie automobily.

Vďaka novej Toyote GR Supra máme dokonalý základ pre ďalšie preteky. Vývoj nového koncepčného modelu Supra Racing Concept nás núti prekonávať výzvy, ktoré sme pri navrhovaní bežného sériového modelu neriešili. Maximálnym dôrazom na spoľahlivosť a ladením jazdných schopností až do posledného detailu môže náš tím dosiahnuť najvyššieho cieľa: víťazstvo nad súpermi.