Fakty a mýty o hybridných vozidlách

Zoznámte sa s hybridnou technológiou

Čo je to
hybrid
Hybridné autá produkované Toyotou sú moderné vozidlá s dvomi vzájomne prepojenými pohonnými jednotkami – benzínovým motorom a elektromotorom, vybavené veľkokapacitnou batériou, ktorá uchováva energiu. Vďaka súčinnosti týchto troch prvkov je hybrid veľmi úsporný, pokiaľ ide o spotrebu pohonných hmôt.

Ďalej
Ako hybrid
funguje
Hybrid nemá jeden hybridný motor, ale celý hybridný pohon. V závislosti od rýchlosti jazdy využíva Toyota s hybridným pohonom buď iba elektromotor alebo iba spaľovací motor alebo obidva tieto zdroje súčasne.
Ďalej
Hybridné
modely
Zoznámte sa s najlepšími hybridnými vozidlami na trhu; Toyota v súčasnej dobe ponúka už 8 modelov. Nižšie nájdete všetky najdôležitejšie údaje, ako sú informácie o výbave, výsledkoch a cene hybridných automobilov.
Ďalej
Fakty
a mýty
Hybridy sú už takou samozrejmosťou, že o nich kolujú najrôznejšie názory. Bohužiaľ, iba časť z nich je pravdivá. Tie ostatné vznikli v dôsledku nevedomosti, alebo neoverených informácií. Zoznámte sa s celou pravdou o hybridnom pohone Toyoty.
Ďalej
História
hybridov
História hybridných vozidiel siaha do roku 1997, kedy sa začala masovo vyrábať Toyota Prius. Od tej doby prestal byť hybrid od Toyoty vnímaný iba ako automobil budúcnosti a zásadne sa zmenili moderné motoristické dejiny.
Ďalej
Multimédiá
Dozveďte sa viac o hybridných vozidlách Toyoty od experta Włodzimierze Zientarského. Prezrite si filmy, kde sa môžete zoznámiť s názormi na hybridný pohon a pozrieť sa, ako hybridné vozidlo vyzerá a ako funguje.
Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.