Objavujte novú Toyotu Mirai

Najkrajšiu podobu má vodíkNová Toyota Mirai vyniká medzi ostatnými automobilmi svojou elegantnou, dynamickou siluetou. Jej príťažlivý dizajn sa dokonale snúbi s inovatívnymi technológiami. Luxusný interiér oplýva noblesou a pohodlím, ako aj hladko integrovanými technológiami. Vylepšené vodíkové palivové články modelu Mirai naznačujú nástup novej éry úspornej jazdy bez emisií, pri skvelom výkone a s dlhou životnosťou. Prekročte existujúce hranice s novým modelom Toyota Mirai.

Sila vodíka

Inovatívny motor s palivovými článkami v modeli Toyota Mirai spája vodík a kyslík, ktoré zabezpečujú maximálne hospodárnu prevádzku elektromotora.

A výsledok? Nulové emisie výfukových plynov a bezstarostný dojazd viac ako 650 km. Nový Mirai ponúka jedinečne príjemný zážitok z jazdy s nezvyčajne tichým prostredím, pohonom zadných kolies a mimoriadnym výkonom pri akcelerácii.

Pripravte sa na jazdu bez emisií, akú ste doposiaľ nezažili.

/
Bez emisií nikdy nebolo tak dobre
/

Mirai chrániac vás pred hlukom mestskej premávky je dostatočne priestranný, aby pohodlne odviezol v interiéri s harmonizujúcim dizajnom až päť cestujúcich.

Aj s príchodom noci ostáva v interiéri všetko viditeľné vďaka príjemnému podsvieteniu. Počas celej cesty vám asistuje mimoriadne veľký informačný blok prístrojov.

Modelu Mirai môžete zveriť už aj parkovanie. Postará sa o to parkovací asistent Toyota Teammate Advanced Park, prvýkrát dostupný v Európe. Inteligentná technológia, ktorá zvládne ťažkú prácu za vás.

Ešte lepší zážitok z jazdy

Technológie modelu Mirai zaručujú bezproblémovú a zábavnú jazdu, či už dochádzate do práce alebo si vyrazíte na dlhšie dobrodružstvo. K dispozícii máte bezdrôtové nabíjanie telefónu či možnosť plynulej integrácie smartfónu s 12,3-palcovou multimediálnou obrazovkou prostredníctvom funkcie Apple CarPlay™ alebo Android Auto™.

Pred samotnou jazdou môžete Mirai dokonca pomocou smartfónu vyhriať alebo vychladiť na dokonalú teplotu, ktorá vás bude čakať pri nastúpení.

/
/
Odhodlaný prekonať nulovú hranicu

Jediné emisie tvorí voda. Nový Mirai stavia na desaťročiach inovácií a dosahuje tento ambiciózny cieľ. Jeho vodíkový motor je skutočným priekopníkom pre kvalitu ovzdušia a riešením emisií výfukových plynov. Tu však Toyota nekončí. Vodík mení podobu spoločnosti, počnúc vodíkovými člnmi až po pohon verejnej dopravy. Vodíková éra je teraz.

/