Úplne nový Yaris Cross

Mestské SUV bez kompromisov
MESTSKÉ SUV BEZ KOMPROMISOV

Úplne nová Toyota Yaris Cross sa ukázala v plnej kráse. Posúvajúc Yaris na novú úroveň, Cross prenesie všetky vymoženosti novej generácie nášho mestského vozidla do kategórie malých SUV.

Vďaka nášmu najnovšiemu samonabíjaciemu hybridnému systému so špičkovou spotrebou a emisiami, voliteľnému inteligentnému systému pohonu všetkých kolies, ktorý zaisťuje skutočnú kontrolu nad vozidlom za každého počasia, kompaktným rozmerom a vynikajúcim jazdným vlastnostiam si Yaris Cross v roku 2021 podmaní každé mesto.

VZHĽAD SUV, ROZMERY VHODNÉ DO MESTA

Ako pôvodcovia kategórie voľnčasových SUV sme do modelu Yaris Cross vštepili všetky naše dlhoročné skúsenosti. Vďaka mohutnému, športovému vzhľadu a priestrannému interiéru s vysokou polohou za volantom vám Yaris Cross poskytne všetky výhody SUV v kompaktnejšom mestskom prevedení.

NAŠE NAJNOVŠIE SUV, NÁŠ NAJNOVŠÍ HYBRID

Ako líder na poli hybridov sme sa uistili, že naše najnovšie SUV bude využívať najnovšiu hybridnú technológiu. Vďaka pokročilému 1,5-litrovému hybridnému motoru Hybrid Dynamic Force kombinuje Yaris Cross vynikajúcu spotrebu paliva a nízke emisie CO2 s hladkým a dynamickým výkonom. Dokonalá kombinácia do mesta.

MOŽNOSŤ POHONU VŠETKÝCH KOLIES, ŠPIČKOVÁ SPOTREBA

Tí, ktorí túžia po skutočnom SUV bez kompromisov, sa môžu rozhodnúť pre Yaris Cross vybavený inteligentným pohonom všetkých kolies. Pohon Hybrid AWD-i, unikát medzi kompaktnými hybridnými SUV, prínáša pocit istoty s pohonom všetkých štyroch kolies v spojení so špičkovou spotrebou paliva a emisiami CO2.