SPOZNAJTE NOVÚ TOYOTU COROLLA CROSS

POZDRAV PRE VŠETKY RODINY

Pozdravte novú Corollu Cross Hybrid.

Vôbec prvé SUV vozidlo modelu Corolla prináša nový a robustný štýl karosérie do najpredávanejšieho modelového radu na svete.

Nová Corolla Cross spája praktickosť priestranného SUV s vysoko výkonným a doposiaľ najpokročilejším hybridným pohonom. Pridajte prvotriedne bezpečnostné technológie a zistíte, že dáva rodinám všetko, čo potrebujú v každodennom živote.

Ste pripravení na skutočné rodinné auto vo svojom živote? Na prvú jazdu s ním sa naozaj oplatí počkať.
Chcem dostávať informácie

/
Jazdite s úsmevom

Silná a robustná komštrukcia novej Corolly Cross s vyššie umiestneným sedením poskytuje praktickosť bez námahy, suverénny rozhľad a dojem skutočného SUV. Veľké vstupné otvory zadných dverí a dostatok miesta pre hlavu a nohy zaručujú ľahký prístup a pohodlie, zatiaľ čo delené sklápacie sedadlá poskytujú vítanú flexibilitu pri riešení každodenného života alebo aktívnych výletov. Tu si každý užije jazdu.

Sila zábavy

Nová Corolla Cross, prvý globálny model Toyoty, ktorý je vybavený našou novou hybridnou technológiou 5. generácie, dáva každému dôvod na úsmev. Nový 2,0-litrový hybridný motor prináša neprekonateľnú kombináciu výkonu a nízkych emisií CO2. A vďaka voliteľnému inteligentnému pohonu všetkých kolies AWD-i prináša aj sebadôveru a istotu za každých podmienok. Vďaka zlepšenej akcelerácii a pôsobivej spotrebe paliva poskytne Corolla Cross Hybrid množstvo zábavy z každej rodinnej cesty.

/
/
Funkčnosť pre rodinu

Či už pri každodennej aktivite alebo ak vyrážate na dovolenku, v novej Corolle Cross ste vždy chránení a pripojení. S najnovšími bezpečnostnými technológiami T-Mate s asistenčnými systémami vodiča, vrátane vylepšeného predkolízneho systému a pokročilého parkovacieho asistenta Toyota Teammate, sú cesty bezpečnejšie. A vďaka balíku zabudovanej konektivity, od navigácie v cloude v reálnom čase cez 10,5" HD dotykovú obrazovku až po 12,3" digitálny displej v kokpite vodiča, je každá jazda zábavou.

SUV VOZIDLÁ BUDETE MILOVAŤ
/
Nové perspektívy

Vďaka vyššiemu posedu a väčšej svetlej výške poskytujú SUV vozidlá vodičovi neprekonateľný výhľad a sebadôveru. Či už sa pohybujete po meste alebo cestujete mimo spevnených ciest, do cieľa dorazíte uvoľnene a s istotou.

Privítajte praktickosť

Vyšší dizajn SUV vozidiel ponúkne viac vnútorného priestoru ako bežný hatchback alebo sedan. Spolu s väčším priestorom pre hlavu a nohy prináša aj priestranný batožinový priestor s ľahkým prístupom vďaka vyššej nakladacej hrane a širokému otvoru kufra.

/
/
Radosť z jazdy

Agilné a moderné SUV vozidlá teraz poskytujú skutočnú zábavu za volantom. SUV vozidlá Toyota, ako je Corolla Cross, kombinujú hybridnú technológiu a pohon všetkých kolies, poskytujú dynamickú silu a istotu za každého počasia a na každom type cesty.

VIAC INFORMÁCIÍ O ZNAČKE TOYOTA

Jeden nádych - nekonečné možností Jeden nádych - nekonečné možností Pozri sa, čo športovci majú spoločné Môžete to byť vy Môžete to byť vy Budúcnosť produktov na zaistenie mobility Rad Toyota GR Rad Toyota GR Séria Toyota GR je rad čistých športových automobilov. Rad Toyota GR Sport Rad Toyota GR Sport Objavte radosť z jazdy na modeloch GR SPORT. Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový Yaris Cross sa vyfarbil Toyota VODÍK VODÍK Prirodzene dokonalé palivo Revolúcia Revolúcia Technológia, ktorou sa všetko od základu mení Nekonečné možnosti využitia vodíka Nekonečné možnosti využitia vodíka Zistite, ako Toyota revolučným spôsobom mení celý automobilový priemysel Toyota Budúcnosť Budúcnosť Vodíková spoločnosť GR 86, príbeh pokračuje GR 86, príbeh pokračuje Víta vás tretí model GR Toyota Hilux Toyota Hilux Nové ceny krytov nákladnej plochy Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Vyzbrojený ďalšími skúsenosťami, silnejším a rýchlejším Yarisom WRC a tromi odhodlanými posádkami – tím TOYOTA GAZOO Racing bojuje na Svetovom šampionáte rely 2018 a posúva hranice vyššie.